Terminátor 2: T2: Den zúčtování

Terminátor 2: T2: Den zúčtování https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8213/bmid_terminator-2-t2-den-zuctovani-hCu-8213.jpg 4 44 5

Terminátor série

< 2. díl

Deset let po neúspěšném pokusu zabít Sarah Connorovou, budoucí matku novodobého spasitele lidstva, se do Los Angeles vrací z budoucnosti nový typ Terminátora T-1000, aby zlikvidoval už narozeného Johna Connora. Současně dospělý Connor na svou ochranu posílá do minulosti druhého Terminátora T-800 V dramatickém střetu dvou kybernetických protivníků jde o záchranu světa před nukleární válkou, kterou programuje superpočítač Skynet, vymknuvší se lidské kontrole.... celý text

Sci-fi Fantasy
Vydáno: , Premiéra Studio

Terminator 2: Judgement Day , 1991

Meda77
28.11.2021 5 z 5

Neexistuje nic na co sáhne J. Cameron ve filmové tvorbě co není skvělé. Kniha je kopií jeho kvalit ve filmu, takže na pohodu, perfektně psána se super dějovou linkou. V žánru scifi kultovní záležitost, která se dá číst i když zrovna scifi nefandíte. Čistých 5starsů stejně jako první díl.

danny_21
03.01.2018 5 z 5

I když jen přepis slavného Cameronova filmu, ale čte se to samo, pro fanoušky cyborgovské ságy nutnost i díky několika drobnostem a zajímavostem, které se do filmu nedostaly. Navíc dvojka byla prostě pecka na nebi sci-fi - 90 %

Ikkju
01.11.2017

Termoše jsem četl myslím stejně jako Ramba v nemocnici, kamarádovi který mi je vozil dlužím podobnou službu, až ho zase nějaká baba nedejbože sundá autem z kola..

Malá službička, ale neskutečně zahřeje i při vzpomínce, ne nadarmo jsme spolu v sedmnácti ryli "NO FATE" do lavičky na vlakové zastávce..

Kralicekusacek
23.05.2016 4 z 5

Skvělá kniha, ani film není špatný, ale knize se nevyrovná.

Jack Bauer
08.03.2012

Knihu jsem dosud nečetl a už ani nebudu, spokojím se se 100x viděným filmem.

Autoři knihy

Randall Frakes