Teraristika

Teraristika https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117561/teraristika-117561.jpg 5 9 9

Stále více lidí objevuje, jak zajímavým a krásným koníčkem může být teraristika. Tato encyklopedie je určena začínajícím chovatelům i zkušeným teraristům. Zahrnuje nejen plazy a obojživelníky, ale především mnoho druhů hmyzu, pavoukovce, stonožky a mnohonožky. Co tato zvířata žerou a jak rostou? Jak o ně správně pečovat? Jaké mají mít terárium? Tato kniha dává na tyto a další otázky vyčerpávající odpovědi a nepochybně se stane nepostradatelnou pomůckou pro všechny milovníky terarijních živočichů. . stovky nádherných barevných fotografií . plazi, obojživelníci, pavoukovci, hmyz, stonožky a mnohonožky . vše o chovu a krmení . nejčastější nemoci a problémy . vše o teráriích . obsáhlý rejstřík latinských a českých názvů... celý text

Usire
26.01.2021 4 z 5

Dobře zpracovaná kniha, jen mi chybí více prostoru pro chov hmyzu. Ten mi přijde takový odfláklý.

maya.taufer
22.08.2012 5 z 5

Nádherná encyklopedie. Pokud se chystáte na zřízení terária a hledáte vhodného živočicha do něj, knížku vřele doporučuji.

plazi chovatelství, chov teraristika bezobratlí obojživelníci

Eugéne Bruins
nizozemská, 1968