Terapie

Terapie
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488502/bmid_terapie-9cJ-488502.jpg 4 1102 1102

V každé duši je místnost, do které je nebezpečné vstoupit. Když se Alice a Leo přestěhují do exkluzivního obytného komplexu, splní se jim celoživotní sen. Existuje však jeden temný důvod, proč luxusní rodinnou vilu v uzavřené komunitě mohli koupit tak výhodně – a tím je bývalá majitelka, psychoterapeutka Nina. Co se s ní přede dvěma lety stalo? A proč o tom nikdo ze sousedů nechce mluvit? Alicina zvědavost se změní v posedlost a ve zdánlivě dokonalém domě se začnou odehrávat nevysvětlitelné věci. B. A. Paris, autorka bestsellerů Za zavřenými dveřmi a V pasti lží, se v Terapii vrací k tomu, v čem je nejlepší - k napínavému psychologickému thrilleru.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

The Therapist , 2021

Renatecka
29.08.2022 4 z 5

Dobrý, líbilo, vraha jsem do poslední chvíle neodhadla.

Sanny_happ
29.08.2022 3 z 5

Od knihy jsem čekala více. Bohužel jsem zklamaná, na mě se děj příliš vlekl..

Amitiel76
28.08.2022 3 z 5

Od této knihy a vlastně i autorky, jsem čekala asi něco víc. Příběh zajímavý, zajímavá lokalita obytných domů v Kruhu. Jen to zpracování mi přišlo na můj vkus příliš zdlouhavé, a těch napínavých scén tu bylo pramálo. Zato jsem si užila mnoho sousedských večeří, popíjení kávy s kamarádkami, a zase dalších návštěv, tlachání o tom co kde kdo a s kým. Každý tu podezříval každého, každý něco skrýval, každý si na něco hrál. Přišlo mi to nudné a utahané. Chyběl tomu ten správný spád. Prostě další sousedská detektivka, na způsob Shari Lapeny.
Takové průměrné tři hvězdičky.

martina2540
27.08.2022 5 z 5

Kniha se mi líbila, i když jsem závěr takhle čekala.

Ali88
25.08.2022 5 z 5

Čtivé, napínavé, skoro až do konce jsem tápala, kdo je padouch :) Místy jsem asi i přestávala dýchat! Skvěle napsané prostě!!! :)

Evule *
23.08.2022 4 z 5

Velmi povedené, napínavé a čtivé. Přečteno za dva dny a tentokrát jsem tušila správně. Těším se na další...

petula22
21.08.2022 4 z 5

Za mě další vydařený díl z pera autorky. Bylo to napínavé, velice čtivé, závěr...trochu přitažený, ale celkově se mi kniha líbila moc.

vlčice68
20.08.2022 5 z 5

Rafinovaný příběh, který nabízí čtenáři prostor k vlastním úvahám.

zuzana2599
16.08.2022 4 z 5

Na Terapii od B.A.Paris jsem se dlouho těšila a stejně tak dlouho jsem na ni čekala v knihovně. Možná i trošku proto, že očekávání bylo velké, mě tento sousedský psychothriller až tak nenadchnul. Předešlé autorčiny knihy u nás vydané se mi líbily více. Kniha je to velmi čtivá, plná sousedských intrik a lží, okořeněna nečekaným koncem, ale i tak mě příběh nedokázal pohltit tak, jak to mám ráda...
Takže pro mne je tu malinké zklamání, ale příště to už bude zase všechno v pořádku. B.A.Paris je totiž skvělá autorka a jen tak mimochodem v těch červených šatech na přebalu knihy jí to moc sluší !

tereza8
15.08.2022 5 z 5

To byla jízda! Nečekala jsem vůbec takové rozuzlení a konec. Přečteno za pár dní. Výborné.

JancaKube
13.08.2022 4 z 5

Kniha se mi líbila a dobře se četla. Bavila mě a měla svižné tempo. Nicméně konec mě moc neuspokojil. Nevím proč vrah vrazdil. Nepřišlo mi to tam dost vysvetlene. A.celkove byl konec takový rychlý.

perpe2a
12.08.2022 4 z 5

Super čtivé.

Kristulda
05.08.2022 3 z 5

Autorku mám moc ráda, ale tato kniha je takový její průměr.

ewi
04.08.2022 3 z 5

kniha ma nijak zvlast nebavila....zdlhave, predvidatelne, dobrych akurat poslednych cca 30 stran...

VeFab
02.08.2022 5 z 5

Perfektní!! Napínavé až do konce.

Pája699
02.08.2022 4 z 5

(SPOILER) Smekám před všemi, kdo vraha odhalil. Přiznám se, že mě autorka pěkně zatahala za fusekly a mátla všemi směry:-D. Ne že by mi pachatel na mysli nepřišel, ale mihl se tam opravdu jenom okrajově. Njn byla jsem obelstěna, ale to vůbec nevadí. Mám ráda takové to příběhy, u kterých mě konec velmi překvapí. I když tento příběh řadím k těm slabším od autorky, ale to neznamená, že bych vás milý čtenáři chtěla od čtení odradit. To vůbec ne, naopak .-)

hnilda3
30.07.2022 5 z 5

Autorka nezklamala! Napínavé a plné překvapivých obratů.

WaspSalander
28.07.2022 3 z 5

Zatím za mě nejslabší kniha autorky. Přesto se moc pěkně čte a strašně rychle uběhne

Andynka
26.07.2022 4 z 5

Další super příběh od B.A.Paris.
Perfektně zamotany. Čtivě napsaný. A i když se dá uhádnout dopředu, kdo je vrah. Tak vam to stejnak bude srotovat hlavou celou knihu, jestli se náhodou nepletete.
Nejvíc mě asi na příběhu baví ta realita, že to není extra přitažené za hlavu. Vše je vysvětleno, vše do sebe krásně zapadá. Takže za mě celkem vydařený thriller.

acul.p
25.07.2022 3 z 5

Řekla bych, že nejslabší kniha této autorky, ale četla se dobře.

tajemství

B. A. Paris (p)