Ten, kdo tě miloval

Ten, kdo tě miloval https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307414/bmid_ten-kdo-te-miloval-BCd-307414.jpg 3 254 81

Vanda Kalinová žila spokojený život na lázeňském maloměstě. Ale pak zasáhl krutý osud a ona se po ztrátě manžela, elitního vyšetřovatele, musí postavit celému světu a udržet rodinu pohromadě. Snad i předvánoční shon by mohl paradoxně pomoci… Jenže pak v manželových věcech narazí na dokumenty, které ukazují, že Josef k ní nebyl ani zdaleka upřímný… Vanda se tak po boku svých dětí a tchyně vydává po stopách temných tajemství, které vedou nejen k nejmocnějšímu muži kraje, ale i do její vlastní minulosti. Odpovědi, které získá, však mohou ohrozit vše, co miluje… První kriminální román populární Marie Poledňákové je plný nejen napětí a sympatických postav, ale i humoru a ironie, na které jsme v autorčiných dílech zvyklí.... celý text

EvieS
24.01.2020 odpad!

Nevím co je horší, jestli kniha nebo film. Neskutečná kravina.

hedvikasylar
16.01.2020 2 z 5

Tato kniha se dobře četla, byla jednoduchá a nenáročná, jen celkem mnoho postav, ve kterých jsem se nevyznala. Příjemné české prostředí, které člověk zná. Oddechová detektivka na pláž nebo tak.

knihovniceS
03.01.2020 5 z 5

Dnes jsem viděla film na motivy knihy, líbil se mi!

Aleh
03.01.2020 3 z 5

Dočetla jsem detektivní román od Marie Poledňákové Ten, kdo tě miloval. O život přijde při dopravní nehodě elitní člen kriminální policie ve městě (i anotace toto čtenářům sděluje hned na svém začátku) . jde však o to, co všechno po smrti Josefa Kaliny zjistí vdova. A do popředí se dostává otázka, zda vůbec šlo opravdu o dopravní nehodu nebo lze úmrtí Josefa chápat dokonce jako vraždu? A na povrch se dostane také spousta pochybností, k čemu a proč onoho listopadového večera vlastně došlo..

Hana62
25.03.2019 1 z 5

No nevím, asi jsem čekala víc. Zápletka očekávaná, vyústění taky. Jako detektivní román to není můj šálek kávy.

ivka67
20.02.2019 2 z 5

Přečíst se tato kniha dala,ale možná tak na dovolené by i potěšila,nepotěší,nezklame tak asi tak.

J.x
29.01.2019 4 z 5

Možná jsem měla příliš velká očekávání, ale nakonec se mi knížka líbila, dobře se četla, děj plynul, detektivní zápletka dobrá. Nakonec doporučuji.

lenkaBajza
28.01.2019 2 z 5

No musím se přiznat, že jsem knihu nejspíš nepochopila. Nevtáhla mne do děje,postav bylo příliš (zbytečně,některé nijak do děje pořádně nezasáhli)...
Z počátku mne kniha bavila, byla to příjemná změna od všech těch syrových severských detektivek. Politickou zápletku také vítám. Vše to ale upadlo. Mnoho popisů,zápletka vůbec negradovala. Ani vám nedokážu říct, jak to dopadlo.
Za mne nepovedené!

nicest
23.01.2019 3 z 5

Co mi na knížce nejvíc nesedlo byly postavy. Neustále jsem se v nich ztrácela a nevěděla jsem kdo je kdo. Nejspíš to bylo tím, že mě kniha moc nenadchla a nevtáhla do děje. Hodně jednoduchá četba a zápletka nic moc, spíš takové zmatené. Těšila jsem se až knihu dočtu.

MakiMel
19.01.2019 2 z 5

Příliš zamotane, ani po dočteni nevím, jakou roli v tom hrál ten Josefův šéf. Film asi bude přehlednější.

Nočnípták
09.01.2019 1 z 5

Knihu dostala moje mamka předloni k vánocům. Má moc ráda paní Poledňákovou a tak mně bylo divné, že o ní vůbec nemluví. Už vím proč. Nelíbila se jí. Mně také ne. Jsem z knížky zklamaná.

Paní Poledňáková je ve psaní scénářů jednička, ale detektivka přece jen není scénář. A tahle podle mne má ke scénáři hodně blízko.

alnahu
20.12.2018 3 z 5

Z této knihy jsem tak trochu zklamaná a to jsem se na ni těšila. Tak snad film na který se chystám to vylepší.

Misute603
24.11.2018 2 z 5

Dobře se četla,ale čekala jsem mnohem vice.Chvilemi jsem se i nudila.Konec byl jasný tak od půlky...závěr knížky jsem četla spíš s donucením ....

jana79
08.11.2018 2 z 5

Kniha na jedno odpoledne. Necekala jsem tento žánr u této spisovatelky. Znám ji spíš z filmů, ale jsem rada, že jsem tuto knihu dřív četla nez byl film. Nelíbí se mi obsazení herců např. doktora. No uvidíme jaké budou recenze. Knížka byla v pohodě a dobře se mi četla.

bookcase
05.09.2018 3 z 5

Taková jednohubka, moc mě nebavilo to politické zákulisí, naopak scény se syny Vandy byly docela zábavné, je vidět, že rodinné prostředí je pro autorku asi nejvíc.

Martiiiik
22.08.2018 3 z 5

Paní Poledňáková má nesporně velký talent, ale tato kniha mi moc nesedla. Pojetí příběhu plného tajemství bylo sice zajímavé, ale chybělo mi tam rozuzlení celého příběhu. Nemám moc ráda, když první myšlenkou, kterou po přečtení knihy mám, je, že mi tam velká část děje schází, že nevím, proč se některé věci děly a kdo za nimi stál..

Lenka8418
31.07.2018 2 z 5

Četla se hezky, příběh průměrný, ani nepřekvapil, ani neurazil. Místo v mé knihovně mít bude.

8130
29.06.2018 odpad!

na paní Poledňákovou mi to přijde takové, no prostě odfláknuté.....

Jana283
18.04.2018 1 z 5

Měla jsem chuť na nějaké odlehčení. Přečteno za jedno odpoledne. Nic mi to nevzalo ani nedalo. Záplatka průměrná, tak nějak to na mne působilo“odfláknutým“ dojmem. A postavy strašně ploché. Nedovedu si představit, že by takhle „bezemočně“ fungovala rodina po smrti jejího člena (navíc vykresleného jako fajn chlapa).

petranecka
04.04.2018 odpad!

Knihu se mi i na několikátý pokus nepodařilo dočíst. Vůbec jsem se nemohla začíst do děje. Přišlo mi, že kniha není psána souvisle, ale po jednotlivých odstavcích, které se pak k sobě "přilepily". Zatím odkládám do knihovny, třeba na ní ještě někdy dojde...