Podvol se

Podvol se https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206940/bmid_temne-touhy-1-podvol-se-MIY-206940.jpg 3 333 43

Temné touhy série

Jste připraveni oddat se temným touhám? V trilogii Bez dechu otestovala Maya Banks hranice smyslnosti. Ve své nové sérii si dala jediný cíl: překročit je… Josslyn už jednou nalezla svou spřízněnou duši a ví, že znovu se jí to nepodaří. Mladá vdova se po letech truchlení odhodlá vyhledat to, co jí její milovaný manžel dát nemohl: dominanci. Nikdy by ji ale nenapadlo, že by v klubu, kde si lidé plní své nejtemnější touhy, nalezla toho jediného muže, který jí byl vždy oporou. Dash celá léta miloval ženu svého nejlepšího přítele, vždy v sobě ale tu touhu potlačoval. Když pak na Josslyn narazí v exkluzivním klubu, předpokládá, že sama neví, co zde očekávat – dokud se mu sama nevyzná ze svých přání. Jestli chce Josslyn poznat zákoutí submise a dominance, Dash touží být tím, kdo ji do tohoto světa uvede. Bude tím jediným, kdo se jí bude dotýkat, kdo ji bude opatrovat… kdo ji bude milovat. A bude tím jediným, komu se Josslyn podvolí… První vydání.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Letting Go , 2014

Laf
10.09.2016 3 z 5

Od této autorky jsem již něco četla a líbilo se mi její psaní, ale čtení této knihy bylo občas pro mě utrpení. Moc mě to nebavilo a přišlo mi, že neustále čtu to samé dokola i přes to, že se tam vyskytovaly zajímavé zápletky. Konec celý ten zážitek ze čtení naštěstí vylepšil, takže to nebyl takový propadák, jak se mohlo zdát. Další díly si přečtu jen tak ze zajímavosti a budu jen doufat, že o něco budou lepší než tento první díl.

Marluksa
24.08.2016 2 z 5

Šílenost, díky níž nenávidím slovo "rozkoš", které neustále opakovala. Jako by autorka neuměla vůbec psát.

angelbooks
27.06.2015 4 z 5

Ze začátku mě to opravdu nudilo.
Dalo jim to hodně stránek než mezi sebou konečně začali něco mít, a když spoolu začali spát a jí se zdály ty sny, naopak to zase kazil Dash svou nejistotou a žárlivostí.
Stejně jako u 3. dílu dávám jen 4 hvězdy. U třetího dílu jsem se nenudilo, bohužel u tohodle dílu ano.
I když, když přečtete oba dva další díly, zkusila byhc přečíst i tenhle, protože nebyl zas tak špatný, jen mě nesedl na 5* :).

marcela6183
07.06.2015 2 z 5

Já nevím... Breathless x Surrender trilogie?
Nesrovnávejme nesrovantelné... Dějově jsem od toho moc nečekala, protože P.S.I love you je fakt o dvě třídy výš. Zajímavý námět, čekání hlavního hridny trochu zavání sebemrskačstvím (u Dominanta?). Emocionálně se cítím rozporuplně, ale střelba nevyznívá naprázdno, jen nevím, kterému z protagonistů fandit:-)
Ano, s trilogiemi mocných mužů se roztrhl pytel a fráze "pohnul by nebem a zemí" mi připadá jako autorčina oblíbená fráze. Lajtmotiv, že?
Přečetla jsem celou trilogii za den, není nad čtvrtý den zápalu švindlu na neschopence - a zodpovědně říkám: ořezala bych celou sérii Surrender a dalo by to solidní třistastránkové dílko na jednodenní válení u bazénu na dovolené. Za trilogii bereš dvě hvězdy. Mayo.

jitka7
01.05.2015 3 z 5

Série Bez dechu byla jednoznačně lepší. Ale i tak se mi tato kniha líbila. Líbil se mi ten námět a sama jsem si představovala být v takovéhle situaci. Někdy mi tam přišlo až moc psychologie. Ale příběh to byl velmi hezký.

kacaaba
20.04.2015 5 z 5

Mě se kniha moc líbila. Ano, bylo tam hodně omáčky okolo, ale tenhle příběh si to zasloužil. Museli vybojovat velkou bitvu se svědomím. Nebyla to lehká situace a oceňuji jak se k tomu autorka postavila. Nebylo tam tolik erotických scén, ale vykreslený příběh, který bral za srdce. Mě si zatím získala i tato série.

Terez.a
18.04.2015 3 z 5

První kapitoly vypadaly slibně, potom se vše obrátilo a čekaly mě nudné stránky. Několikrát jsem měla chuť přeskočit na konec knihy ( protože tam se konečně začalo něco dít). Série Bez dechu mě bavila víc.

Nuttelka
27.03.2015 4 z 5

Tak úplně paf jsem z děje nebyla, páč je to zas o dominanci, ale bavilo mi to, dozvěděla jsem se o daném tématu zas o něco více, ale prostě ta slovní pojistka mi úplně vytáčí :-D Možná to tak prostě je, ale když proboha řeknu NE, tak by to mělo být dostačující než si vymýšlet nějaká jiná slova, která by zastavila vše... Ale to je můj názor :-))) Každopádně, další díly už mám připravené, takže hrrr na ně :-)

lucie0942
08.03.2015 5 z 5

Já si rozhodně nemůžu na nic stěžovat...kniha se mi líbila, sice neměla extra obsáhlý děj, ale to co jsem očekávala, jsem dostala. Erotické pasáže jsou dobře čtivé, hlavní hrdinové i jejich okolí sympatičtí, mělo to zápletku i happyend....za mě ANO

Beni
15.02.2015 4 z 5

Čtenářská výzva 2015 - TRILOGIE (1. díl)

Příběh knížky se mi líbil, musím však strhnout jednu hvězdičku za neustále se opakující pasáže, a tím zbytečné natahování příběhu. (Už v knize Pád se autorka několikrát opakovala, ale tady se opakovala stále a stále dokola až do nějaké poloviny knížky).

To mi však nebrání nevrhnout se hned na druhý díl :-)

LibraryGirl
31.01.2015 3 z 5

Pěkně to začalo, ale strašně se to vleklo a táhlo. Skoro jsem přeskakovala stránky. Neustálé řečnění o jedné věci, která se dala vyřešit několika větami. Mnoho dialogů a žádný děj. Pro mě trošku nudná kniha. Ploché a neuvěřitelné postavy. Líbila se mi víc série Bez dechu.

M.S.
22.01.2015 2 z 5

Skvělý příběh, krásně napsáno. Jediné, na co ale musím upozornit jsou neustálé nudné monology zabírající téměř polovinu knihy, ve kterých se stále omílá to samé. Vždy jsem je musela přeskakovat. Jinak samozřejmě všem vřele doporučuji, kdo má rád dokonalé romány s tvrdším sexem, je to pro něj jako dělané.

luciferkaLJ
10.01.2015 3 z 5

Zajimavý příběh ....

adrianna0305
08.01.2015 1 z 5

Šíleně užvaněná kniha :-D O každé věci se 5x debatuje, 10x ujišťuje a nakonec se ta největší hádka strhne kvůli snu :-D No fíííha, to jsem fakt nečekala.
Podvolím se a udělím aspoň jednu hvězdičku :-)

dikyna
06.01.2015 5 z 5

Me se o libilo.Obcas to sice bylo takove zdlouhave a porad mluvili o tom samem,ale asi jsem moc velkej cita.Me i slza ukapla.

Ivy
28.11.2014 4 z 5

Nerada to dělám, ale mám nutkání srovnávat předchozí sérii Bez dechu se sérií Temné touhy. Jistě příběh měl jakési kouzlo, trošku se snažil o originalitu, romantiky tam bylo, že z toho ukápaval med, přesto tomu cosi chybí. Druhý díl jsem nečetla (chystám se na něj), ale jak se mi to teď jeví tahle série bude vždycky ve stínu té první. Joss a Dash mi tolik k srdci nepřirostli - spíš v knize rozmlouvají a děj se kamsi poděl. Sem-tam se mi jejich rozhovory líbily - někdy byly tak strašně sladcí, že jsem jen áchala, ale... Jsem spíš zvědává na druhý díl, protože to se mi popisem zamlouvá víc.

Lennji
26.11.2014 2 z 5

Kniha mě neohromila..další díl si asi přečtu, ale buď si ho půjčím v knihovně, nebo stáhnu v pdf, protože další peníze už bych do toho vrazit nechtěla..Klasická slaďárna s nádechem sado-maso..

Lucka.79
24.11.2014 3 z 5

Moc jsem nečekala, takže jsem nebyla až tak zklamaná. Kniha není zase tak špatná, ale ty stále se opakující pasáže úvah obou hlavních hrdinů ... ty mě opravdu štvaly a přejížděla jsem je v rychlosti.

Nel-ly
08.11.2014 2 z 5

Je ta moc dialogů... moc a špatných. Vypadá to jak historiká romance, furt se tam áchá a ochá, což bych princezně nebo rytíři a podobně odpustila, ale erotickému románu prostě ne...

JInak to vůbec není špatné, i postavy, popisy (no jo, ale je to erotický román, že jo, takže...), dokonce ten příběh to má O.o jako fakt :D
A nejzajímavější je z toho stejně těch posledních stran, jako upoutávka na druhý díl o jedné z jejích kamarádek.

Kathin
24.10.2014

Nevím jestli je to tím, že jsem těhotná a bouří se mi hormony, ale mi se knížka líbila. Chvílemi byly nějaké pasáže moc zdlouhavé a pro mě by tam některé nemusely být, ze začátku to bylo pořád dokola Carson..... a pořád vzpomínání na něj. Ale knížka se mi líbila i jsem si pobrečela ke konci. Už se těším na další díl.

láska erotika vdovy BDSM Padesát odstínů

Maya Banks