Podvol se

Podvol se https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206940/bmid_temne-touhy-1-podvol-se-MIY-206940.jpg 3 331 43

Temné touhy série

Jste připraveni oddat se temným touhám? V trilogii Bez dechu otestovala Maya Banks hranice smyslnosti. Ve své nové sérii si dala jediný cíl: překročit je… Josslyn už jednou nalezla svou spřízněnou duši a ví, že znovu se jí to nepodaří. Mladá vdova se po letech truchlení odhodlá vyhledat to, co jí její milovaný manžel dát nemohl: dominanci. Nikdy by ji ale nenapadlo, že by v klubu, kde si lidé plní své nejtemnější touhy, nalezla toho jediného muže, který jí byl vždy oporou. Dash celá léta miloval ženu svého nejlepšího přítele, vždy v sobě ale tu touhu potlačoval. Když pak na Josslyn narazí v exkluzivním klubu, předpokládá, že sama neví, co zde očekávat – dokud se mu sama nevyzná ze svých přání. Jestli chce Josslyn poznat zákoutí submise a dominance, Dash touží být tím, kdo ji do tohoto světa uvede. Bude tím jediným, kdo se jí bude dotýkat, kdo ji bude opatrovat… kdo ji bude milovat. A bude tím jediným, komu se Josslyn podvolí… První vydání.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Letting Go , 2014

Aghatte
01.03.2024 odpad!

Bože, jsi tak nádherná, až to bolí.
Bože, jsi tak nádherný, až to bolí.
Bože, já mám teda sakra představivost, ale tak krásná, jako jsi ty, to až bolí.
Bože, bože, bože.
A čtenář záchytné slovo nedostal.

Ála1968
06.10.2023 3 z 5

Tak jsem na rozpacích. Líbí se mi drsní chlapi, nevadí mi ani určitý druh dominance,ale ta ženská mě fakt štvala.Mám ráda holky,co jsou trochu od rány a nenechají sebou vláčet.To jak se úplně podvolila,to mě nebere.Holka by si měla sebe vážit a ne ze sebe nechat udělat hadr na podlahu.

Ewe291
02.08.2022 2 z 5

Neviem, od autorky som citala Chlad, Pad, Zar a tie boli celkom dobre. Nehovorim, ze toto je zle ale ..... Ale nieco tam chybalo. No je to zas lepsie ako ine knihy, ktore som citala. Takze na taky relax postaci, je to taka "eroticka jednohubka"

smejkalova.m
30.12.2021 2 z 5

No, četla jsem od autorky předchozí dvě série knih a ty byly super.. Tato série mě ale vůbec nenadchla. Chyběl mi tam jakýkoliv děj, ta "hádka" byla naprosto umělá a zbytečná. Tohle se opravdu nepovedlo.

haWranka
28.10.2020 3 z 5

No já nevím, trochu mi tam chyběl jakýkoliv děj. Autorka potřebovala vytřískat aspoň jednu hádku, ale ta je tak zbytečná, až to bolí. Špatně se to ovšem nečetlo, taková jednohubka na vymytí mozku.

janina66
14.10.2020 2 z 5

Tak nevím co napsat??? Na začátku knihy to bylo slibné, ale potom, tak trochu o ničem. Až konec byl trochu zajímavější. A to klečení a nahá??? To fakt ne!

wielka
05.08.2020 odpad!

Celkom nabudena na nejaku trilogiu som zvolila tuto. A ako som zacala, tak som aj po trinastej kapitole skoncila. Po Storocnom starcekovi je to druha kniha, ktoru naozaj nedokazem docitat. Akysi zvlastny styl pisania a nekonecne opisy myslienok postav, kym nieco vykonaju, napr. len kym sa postavia zo stolicky.... uuuf, toto sa nedalo. Zial.

NikolaSkop
25.07.2020 3 z 5

Co k tomu říct? Tahle kniha mě nezklamala ale ani nenatchla. Z cele serie se mi nejvic libila dvojka :)

FairyD.
24.06.2020 5 z 5

Mám veľmi rada túto autorka a ani pri tejto knihe nesklamala. Rýchlo som sa do nej začítala a mala som problém ju odložiť, prečítala som ju za pár hodín. Príbeh nie je originálny, podobných námetov bolo nespočetne ale aj napriek tomu sa mi táto kniha veľmi páčila .

Myška43
03.03.2020 5 z 5

Těchto podobných příběhů je napsáno spousta a přesto jsem se ani na vteřinu nenudila.Kniha je poutavá. Mám ráda celou sérii. Doporučuji!!!!

LivN
30.03.2019 odpad!

Kniha mě vůbec nezaujala! Mám rada tenhle žánr, ale pokud je kniha napsána v ER-FORMĚ tak už to není takové jak to má být. Nemohla jsem se vůbec začíst a knihu jsem nedočetla.

1259
18.01.2018 5 z 5

Kniha se v podstatě četla sama. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Celý příběh byl sice o pocitu viny, lásce, zklamání, naději a porozumění, ale i tak super.

jaja1989
30.10.2017 1 z 5

Kopie 50 odstinu sedi a hrozna:-)

moudivlacek
13.08.2017 4 z 5

Nejsem zrovna vyznavačka erotické literatury, přesto se mi tento příběh líbil. Nešlo tu přece ani o ten sex - ten je skoro v každé normální červené knihovně - mimochodem -, ale o příběh lásky, kdy se jeden člověk musí naučit důvěřovat druhému.
Příběh o tom, že když mezi sebou dvojice nemluví o tom důležitém v každém z nich, díky nedorozumění a následným zlým nekontrolovatelným slovům, může se vše zničit, a jen málokdo dostane novou šanci.
Tato ústřední dvojice ji dostala. A proto za mě říkám - pěkná kniha.
A jestli ten příběh byl autorčin sen či podobná zkušenost, tomu rozhodně neškodí. Třeba čtenářka, které se ta kniha nelíbila, ji tajně závidí.
Komu se tyto příběhy nelíbí, doporučuji - prostě je nečtěte. Je to tak jednoduché a prosté.

Davanity
21.05.2017 odpad!

Nemám velká očekávání od této literatury, přesto tato kniha byla naprosto strašná a od autorky a jejích dalších počinu mě naprosto odradila. Autorka si zřejmě plní své nevyplněné touhy (všichni jsou bohatí, a baví se, co kdo si jak koupil) a zaroveň je vše psané vážně špatně čtivým stylem, postavy jsou nesympatické. Nemyslím, že této knize dám někdy další šanci.

havrmoni
27.04.2017 4 z 5

Tak mě se to líbilo. Je to spíše o pocitech a myšlenkách než co jiného,ale právě proto mě to bavilo. Ona se po třech letech smutku vrací ,,do života" a chce naplnit své touhy a on je ochoten jí je splnit. Každý vztah když začíná je plný sexu,poznávání se a plný sladkých slovíček. Tady sice jde opět o dominanci,což mi moc nesedí,ale budiž.

Shanib
14.04.2017 odpad!

Ona - věčně fňukající. Tu a tam se zmíní o tom, jak je hrozně nezávislá (sama ani nepracuje, protože ji její zesnulý manžel dostatečně zaopatřil, takže vlastně celé dny nic nedělá) a silná (přitom vystupuje jako hrozná chudinka).

On - děsnej podpantoflák, který se k hrdince chová jako ke svatý, div že ji nelíbá nohy, což drtivě odnáší jeho charisma, o kterém se tudíž nedá ani mluvit.

Těžko říct, kdo mi lezl víc na nervy. Abych to vůbec dočetla, některé stránky jsem přeskakovala.

paprika75
03.03.2017 2 z 5

Tato trilogie mi moc nesedla. V nejlepším případě 2-3* a to jsem dneska v dobrém rozmaru.

Turiel11
20.01.2017 3 z 5

Hodně pohádkové. Jak napsala bejicza: slááááádkéééé. Málem tak, až se kazí zuby. :-) Dialogy působí trošku jednoduše...myslím, že je to tím, že postavy neustále omílají dokola už několikrát řečené, ale podle mě to není o nic horší než např. 50 odstínů a čte se to dobře. Prostě velmi odpočinkové.

bejicza
13.01.2017 3 z 5

Hodně preslazena knížka...I ten rádoby zvrat byl takový moc narychlo. Jak rychle začal tak rychle skoncil.Hlavně že toho cukrovani tam bylo víc než v cukrárně...

láska erotika vdovy BDSM Padesát odstínů

Maya Banks