Podlehni

Podlehni https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208231/bmid_temne-touhy-1-podlehni-Sxz-208231.jpg 4 283 33

Temné touhy série

Kylie moc dobře, ví, jak se na ni Jensen dívá. Vidí v jeho očích temné přísliby. Vidí dominantní sílu, již v sobě tento muž ukrývá. A to ji děsí. S bratrem sotva přežili dětství plné násilí a týrání, nedokáže si proto představit, že by se někdy dokázala vzdát kontroly a zcela se muži podvolit. Zvláště ne muži jako Jensen. Nebo snad ano? Jensen vidí stíny, jež se zračí v Kyliiných očích. Ví, že s ní musí jednat jemně, jinak ji ztratí. Chce jí ukázat, že dominance neznamená jen bolest, svazování či poslušnost. A že podlehnout – zcela a pouze jemu – může naplnit prázdnotu v jejím srdci víc než cokoli jiného…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Giving In , 2014

Aghatte
01.03.2024 odpad!

Myslím, že nepodlehnu

haWranka
07.07.2023 2 z 5

Nezačalo to špatně. Ale po chvíli to zoufale ztratilo dech, naprosto chyběl děj, takže autorka motala pořád dokola to samé (včetně replik). A bylo to až nechutně přeslazené.

Ewe291
21.09.2022 4 z 5

Lepsie ako prva cast ale aj tak neviem. On domintny tvrdy neustupny zlomeny .... Ona zlomena ale uz v prvej casti sa mi nepacila a neznasala som ako okolo nej naslapovali a vsetko ospravedlnovali jej minulostou. Snazila som sa ju pochopit ale niekedy som mala chut jej strelit a zatriast nou a donutit ju aby vyhladala pomoc, kazdy prezil nieco zle a tazke ale ona akoby sa mucila a robilo jej radost ze ju vsetci tak hyckali a to uz bolo na mna moc az prilis a preto som si ju neoblubila ale Jensen ten si ma ziskal. Ale aj tak tomu nieco chybalo nejaka ta väcsia iskra a strasne mi liezli na nervy tie presladene reci a dialogy neprislo mi to az tak uveritelne

smejkalova.m
02.01.2022 5 z 5

Oproti prvnímu dílu byl tento super. Moc se mi líbilo zpracování příběhu. Hezká cesta Kylie a Jensena.

anna7852
07.10.2021 5 z 5

Hmm,souhlasím s tím,že lepší než první díl,jsem zvědavá na třetí:)

NikolaSkop
25.07.2020 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil víc než jednička. Za mě tedy anooo :)

Myška43
13.03.2020 4 z 5

Tento díl se mi také moc líbil. Kylie si nese od dětství velké trauma a Jensen je velmi trpělivý. Tento pár mě zaujal a držela jsem jim palečky. Kniha rozhodně stojí za přečtení!!!

1259
18.01.2018 5 z 5

Hezký romantický příběh, od kterého jsem se nemohla v podstatě ani na minutu odtrhnout.

moudivlacek
14.08.2017 5 z 5

Tenhle dí se mi líbil ještě víc jak první. Skutečného sexu tu bylo pomálu a je vedlejší.
To hlavní byla dějová linie dvou lidí, krutě poznamenaných svým dětstvím. Potkat takové lidské zrůdy musí nutně na každém takovém člověku nechat následky. Do Jensena jsem tu jeho minulost nečekala, proto ho obdivuji. A obdivuji ještě víc, že měl "ty správné oči" pro Kylie. Nejenže pochopil, že jí musí dostat ven z "její ulity", ale také dokázal z ní vytáhnout to nejlepší i z její pracovní stránky.
A u ní klobouk dolů tuplem - prožila si své, nechtěla nic měnit, díky Jansenovi to pak chtěla zkusit - ale to, co pro něj udělala ona!!!!! - to chce opravdu jen čisté a dobré srdce.
A ještě ti dva mají svou partu přátel, kteří stojí při nich.
Mohu jen doporučit.

angelbooks
23.06.2017 4 z 5

Příběh není úplně propracovaný, takže dávám 4 hvězdy.
Ale knihu doporučuji. Nudit se nebudete :).

a.nnysek
06.06.2017 3 z 5

Lehká oddychovka, příběh není moc rozvedený do detailů, což se ale od 280 stránek čekat ani nedá. Nenadchlo,ani neurazilo.

havrmoni
28.04.2017 5 z 5

Líbilo se mi to víc než předchozí díl. Je to o myšlenkách a pocitech lidí,vyrovnávající se s traumaty minulosti. To mě baví. Mít o koho se opřít a být milována je přeci hezký pocit. Vztahy jsou o kompromisech,lásce i sladkých hloupostech. Přátelé,kteří jsou spíš rodina.Tady to všechno je,vždyť je to romantika,musí to dobře dopadnout a být trochu nereálný. Nenudila jsem se a oslovení miláčku jsem si užívala. Chlapů,kteří tak něžně oslovují své polovičky včetně toho mého je kolem fůra.

Turiel11
20.01.2017 2 z 5

I když v zásadě nebylo nic špatně a autorčin styl psaní se nijak nevychýlil od předchozí knihy, jednu chvíli to vypadalo, že knihu nedočtu. Možná pro mě malinko vázla zápletka...Nakonec jsem se ale překonala a jsem za tu zkušenost ráda. :-)

Mellisek
19.09.2016 3 z 5

Musim uznat ze me tato kniha neoslovila. Prvni dil byl o dost lepsi a doufam ze to vylepsi dil treti o manzelstvi Ch. A T.

Laf
11.09.2016 4 z 5

Díl mi přišel o něco lepší než ten první. Dá se říct, že je to spíše taková odpočinková kniha, kde se nic překvapujícího nedá čekat. A je fajn, že kniha je provázána i s předešlou, že stále víme, co se i nadále odehrává u ostatních hrdinů.

Jamka
10.07.2016 3 z 5

Nebylo to úplně špatné, jako oddechovka je to výborné, ale prostě mi ty postavy nesedly

munka
20.05.2016 4 z 5

Oproti prvému dielu sa mi to páčilo viacej. Menej sexu, trochu viacej o minulosti hlavných hrdinov.

lukonka
05.01.2016 2 z 5

Kniha me bohuzel neoslovila. Silela jsem u preslazeneho osloveni ,,milacku". Nechapu, jak jedno slovo muzou vmestnant tolikrat na stranu.

marcela6183
07.06.2015 2 z 5

Jelikož je to trilogie, moc záhad jsem v tom nehledala. Duhý díl má míň sexu, ale užvaněný je stejně jako první. Paradoxně ho to pro mne udělalo i zajímavějším. Lajtmotiv "pohnul by nebem a zemí" mi začíná lézt na nervy. Souhlasím s předchozími postřehy - poté, co se ti dva šestkrát ujistí o tomtéž trpím silným pocitem deziuluze a nechutnou snahou "ořezat celou sérii Surrender na solidní třistastránkové dílko na jednodenní četbu. Jako naštěstí jsem tohle nekupovala. Dala bych dvě a čtvrt.

jitka7
03.05.2015 1 z 5

Tohle byla prostě nuda. První díl byl daleko lepší, ale do této knihy jsem se prostě nedokázala začíst.