Tátovy zápisky

Tátovy zápisky
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187133/tatovy-zapisky-187133.jpg 4 4 4

Průvodce výchovou drobet rozmazlených, trošku zlomyslných i jinak maličko nezvedených potomků. Tátovy zápisky líčí rodičovské a rodinné svízele otce dvou drobet rozmazlených, trošku zlomyslných i jinak nezvedených potomků. Knížka je souborem padesáti humoristicky laděných momentek ze života každého z nás, kdo máme děti. Šinigoj knížku sestavil z textů, jež psal řadu let na pokračování pro slovinský magazín Mama. Vznikl mimořádný průvodce výchovou dětí, který by neměl chybět v knihovně žádných rodičů.... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Větrné mlýny

Očkov kotiček , 2013

blezg
11.04.2015 4 z 5

Stěžejní myšlenkou díla, přikrášlenou spoustou zábavných "příhod ze života", je autorovo nalezení smyslu života: Zachování rodu, zachování genu. Myšlenka natolik syrově sprostá a prachobyčejná a nade vše pravdivá a jednoduchá a odzbrojující, že člověk nemůže než si zasouhlasit a přestat se starat o blbosti.

carodej-ucednik
22.02.2014 4 z 5

Zábavné čtení o soužití s vlastními potomky. Doporučuju každému nastávajícímu rodičovi - zejména mužům.

slovinská literatura

Autorovy knížky