Tarot jednoduše a prostě

Tarot jednoduše a prostě https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129133/tarot-jednoduse-a-proste-129133.jpg 5 2 2

Kniha představuje tarot jazykem, který je naprosto - jednoduchý a prostý -, bez jakýchkoli složitostí a křížových odkazů. Navíc se tento přístup ukázal být spolehlivým a lehce použitelným, ať již vykládáte sami sobě, nebo druhým. Jak začátečníci, kteří se teprve poprvé pokoušejí odkrýt tarotovou symboliku, tak i odborníci používající tuto knihu jako operativní příručku shledají knihu Tarot jednoduše a prostě určitě nepostradatelnou a obohacující.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Pragma

Tarot Plain and Simple , 1996

MirrorIsis
02.06.2022 5 z 5

Souhlasím s předchozím komentářem, kniha je jednou z nejlepších, co se výkladu karet z Tarotu týče.

Leonora
15.02.2021 5 z 5

Nejlepší kniha o tarotu, jakou jsem kdy viděla. Obsahuje krátký úvod o historii a psychologii tarotu, pak píše o výběru sady a péči o balíček, uvádí několik základních rozkladů a také uvádí reverzní karty a zcela unikátně i karty vypadané při míchání. Následují konkrétní ukázky výkladů, což by podle mě mělo být až na konci. Potom velká arkána, malá arkána a zvlášť dvorní karty, což je pro mě kapku nepřehledné, ale mnozí to tak dělí. U každé karty uvádí přehledně základní význam, klíčová slova, situace a rady, lidi, které může karta představovat, a reverzní významy. V závěru jsou stručné aplikace do astrologie, numerologie a jiných tradic, a k tomu se ještě hodí stručný výčet významů barev pro práci s vizuální stránkou karty, který je v úvodu.

Autorovy knížky

2012  100%Tarot jednoduše a prostě