Taková medvědí rodinka

Taková medvědí rodinka https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224960/bmid_takova-medvedi-rodinka-rMv-224960.jpg 3 11 5

Poučné a krásně legrační příběhy ze života dvou neobyčejných medvídků a jednoho mazaného tygra. Medvídci z malajské džungle se právě dali dohromady a ve svém hnízdě se nenudí ani chviličku – pořád se něco děje! Jejich kamarád Tygr totiž neustále vymýšlí nějaké lumpárny. Medvídek Lumpur navíc všechno bere doslova, takže je potřeba mu vysvětlovat, co to znamená „o kolečko víc“, „proti srsti“, „pod pantoflem“ atd. A co teprve když vypukne velký medvědí sjezd!... celý text

hanucha
12.01.2021 4 z 5

Já jsem spokojená. Příběhy tak akorát délkou úměrné věku synka, jeho to bavilo, i když si myslím, že toho dost vůbec nepochopil, ale nějak zvlášť nám to nevadilo. Pěkné obrázky, i jsme se společně před spaním nasmáli :-) Už máme na nočním stolku další autorovy medvědí příběhy.

janha
14.09.2015 3 z 5

Super ilustrace, docela vtipné příběhy. Jazykové hříčky pro děti příliš složité, trochu až manýra. Ale jinak fajn knížka.

bibi.r
10.03.2015 2 z 5

Kniha byla dle mého až příliš moc plná dvojsmyslů, které dětem nic neříkají a hlavně by ještě ani říkat neměly.

Andrea x
26.02.2015 1 z 5

Kniha nás nebavila. Ale asi mě měl upozornit popis na obálce: Poučné a krásně legrační příběhy... Čekala jsem, že s tygrem zažijí nějaká dobrodružství, a tak nějak kromě pití piva spolu nezažili nic moc.

MartinaF
26.01.2015 3 z 5

Veselá a humorná knížka pro děti s dvojsmyslnými vtípky, které pochopí spíše dospělý.

Zbyněk Černík
česká, 1951