Takhle to končí

Takhle to končí https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153908/bmid_takhle-to-konci-658ef3b6eb149.png 3 64 26

Příběh lásky, kterou nikdo nečekal. Příběh lásky, která změnila život. Rok 2008, Dublin. Američan Bruno právě prišel o práci u Lehman Brothers, a tak se rozhodne splnit dávný slib a vydává se do Irska, otcovy rodné země, aby zde pátral po svých kořenech. Addie, architektka na volné noze, která se musí starat o zraněného otce, žije život bez výhledu na šťastnou budoucnost. Seznámení Bruna s Addie odkryje oběma hlavním postavám dosud nepoznané krásy života. Působivý romantický příběh o síle lásky a všednodenní kráse života, na kterou se dá lehce zapomenout, ale jež nám dodává sílu čelit i těm nejtěžším překážkám.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

This Is How It Ends , 2012

Daffodila
24.11.2013 4 z 5

Tahle kniha pro mne byla trošku zklamáním. Tedy - líbila se mi, aspoň první 3/4 knihy. Četla se mi dobře, ráda jsem se do ní nořila. Ovšem konec na mě byl trochu moc. Velmi jsem si oblíbila sestru hlavní postavy. Našla jsem si v knize i několik zajímavých úryvků a myšlenky, které mi něco daly. Bohužel celek nebyl takový, jaký jsem čekala. Myslím, že knížka měla na víc.

Lidka
03.09.2013 3 z 5

Někdy mám pocit, že ti, co píší anotace tu knihu ani nečetli. A tak člověk čte něco jiného než čekal. Viz tato kniha.
Začátek mne opravdu hodně nebavil, ale překlenula jsem to. Pak se děj začal trochu rozvíjet, ale bylo to jakési ploché, nedotažené. Mohu říct , že když jsem se dostala ke konci přišlo mi, že autorka zneužila silný motiv, aby nás dostala.

magnolia
31.07.2013 2 z 5

Mně tohle čtení docela zklamalo, a to rozhodně nemusím mít vždycky "šťastný konec". Čekala jsem jiný příběh, nějakou zápletku v rodinné historii - asi mně nějak zmátla anotace (dobrodružství?). A to jsem si hrdinku oblíbila, její zálibu v plavání, názory i její rodinu.

Lusik88
19.07.2013 3 z 5

Kniha se chvílemi vleče a občas je příliš popisná, ale takový závěr bych nikdy nečekala. Rozhodně nedoporučuji číst v období těžšího citového rozpoložení. Poslední stránky mne bolestně zasáhly (mimochodem, byly napsány moc krásně).

bookcase
06.06.2013 5 z 5

Wau! Smekám. Dojemný a silný příběh. Zpočátku mi trvalo než jsem se začetla, ale stálo to za to. Ještě teď mám pusu otevřenou údivem.

jasnenka
18.03.2013 5 z 5

Kniha mě dost překvapila, vypadalo to na tuctový příběh o lásce s mělkým překvapením,ale děj se nakonec strhl jiným směrem. Donutilo mě to přemýšlet o životě a existenci daných vzorců, které nás neminou. Rozhodně doporučuji přečíst!!!

Irsko

Kathleen MacMahon
irská, 1970
2013  58%Takhle to končí
1997  60%Jarní touhy: Tvrdohlavá rančerka / Konstanta lásky

Kniha Takhle to končí je v