Tak trochu jiná kuchařka

Tak trochu jiná kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417761/bmid_tak-trochu-jina-kucharka-EaF-417761.jpg 4 8 3

Osvědčené recepty ve veganské úpravě. Úspěšná YouTuberka Kamila Lindová alias Camie spojila síly s maminkou a společně vám přinášejí recepty na jídla, která důvěrně znáte, ovšem v nové, veganské úpravě. Těšit se můžete na české klasiky jako svíčkovou omáčku, guláš, plněné papriky, sekanou, česnekovou polévku nebo veganskou bábovku, ale i na špagety, zeleninové kari, mrkev na způsob lososa nebo lasagne. Všechny recepty využívají snadno sehnatelné suroviny a jejich výsledek potěší nejen vegany, ale i leckterého zarytého masožravce.... celý text

milan.krimsky
28.08.2023 3 z 5

Že by mě tato kniha nadchla? Tak to vůbec né, samé konzervované polotovary a ze zahrádky nic? Kniha si určitě najde tu svou zřejmě u mladší generace, ale u té střední či starší generace je spíše autorkou J. Mandžuková

klara.franta
10.03.2021 5 z 5

Camie jsem sledovala na youtube, už když začínala s vařením a už tehdy jsem z jejích videí pár receptu vyzkoušela. Vždy to byli jednoduché recepty a tak se to nese i v této kuchařce. Knihu bych si sama asi nekoupila, ale dostala jsem ji jako dárek a moc mě potěšila. Jsem až překvapená kolik receptů chci vyzkoušet. Už jsem měla premiéru mé první koprovky, svíčkové i segedínu na veganský způsob a v jednoduché formě. Knihu doporučuji veganům, vegetariánům, ale i všežravcům, kteří hledají pestré a jednoduché recepty se snadnou přípravou.

Kateřina Marko
29.12.2019 4 z 5

Nikdy jsem neměla ráda vaření dle složitých receptů, z této kuchařky jsem nadšená a ráda z ní čerpám inspiraci.

Autorovy knížky

Camie (p)
česká, 1995
2019  75%Tak trochu jiná kuchařka

Kniha Tak trochu jiná kuchařka je v