Tajný deník - Otevřená zpověď luxusní prostitutky

Tajný deník - Otevřená zpověď luxusní prostitutky https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60951/bmid_tajny-denik-otevrena-zpoved-luxusni-ZSo-60951.jpg 3 231 71

Životní příběh prostitutky, která přes všechny rány osudu zůstala silnou, vyrovnanou a hrdou ženou. Její nelehký osud, vyprávěný s nadhledem a ironií, sleduje čtenář ve dvou rovinách – pasáže o dětství, dospívání a začátcích její netradiční kariéry se prolínají s deníkovými zápisky ze současnosti, kde otevřeně, přesto decentně popisuje svůj běžný den nejen jako prostitutka a majitelka privátu, ale také jako přítelkyně, matka a žena.... celý text

Janca007
20.09.2016 2 z 5

Kniha není z těch, co by mě nějak extra nadchla. Četla se sice dobře a rychle, ale téměř po celou dobu psala Madam Camilla o tom samém stále dokola. Škoda, po druhé bych už po ní určitě nešáhla.

Terezka51
13.09.2016

První polovina knihy bomba, druhá polovina už velice nudná, opakující se okamžiky..Celkový dojem z knihy je velké zklamání, čekala jsem větší "vzrůšo"..Dočetla jsem ji jen proto,že mě pořád hlodalo, jaký bude závěr..Na dovolenou bezva čtění, jinak nedoporučuji..

CHESS
11.06.2016 odpad!

Šílená blbost a pěkně pitomá naivní holka a nesmyslný příběh...co k tomu víc dodat :D

Lenka40
03.04.2016 3 z 5

Kdo má rád sex , erotiku a vyprávění ze života , tak pro toho je tato kniha to pravé ořechové .Takže doporučuji pro čtenáře ,kteří chtějí vědět jak to v životě chodí.

ElissAnn
10.03.2016 3 z 5

Kniha mě příjemně překvapila, jelikož jsem čekala že je to kniha o prostitutce, která bude pouze o tom, jaká je to "fetka", která potřebuje peníze na drogy a bude to stylem "LITUJTE MĚ!. Ne vůbec ne! Tak moc jsem se spletla. Madam Camilla je naopak velmi vyrovnaná (dovoluji si tvrdit) dáma, která dělá co jí baví a prostituci vysvětluje jako každou jinou práci. Vlastně se teď na toto téma koukám lehce jinak, ale i tak "obdivuji" a zároveň nechápu slečny co se tímto můžou živit.

Kniha je zajímavě napsaná. Ob kapitolu se mění zápisky z deníku z přítomnosti a poté příběh z minulosti. Paní Camillka (jak se nechává oslovovat) zažila zajímavý život, který stojí za přečtení.
Četla jsem ji na doporučení mé drahé sestry a když ta říká, že je kniha bomba - tak je co říci!

iris861
07.01.2016 2 z 5

První půlka se četla dobře,pak už celkem nuda. Minulost byla zajímavá,i když postupem stránek bych řekla dost stroze už psaná.

Denisa_a
13.12.2015 2 z 5

Ze začátku se mi četla hodně dobře a rychle. Ke konci to pro mě byla už nuda, pořád to samé dokola... Občas mi vadilo, jak se Camilla vychvalovala, její až příliš vysoký sebevědomí. Dočetla jsem jí jen pro to, že je podle skutečné události.

1v8na
28.10.2015 2 z 5

Z počátku mě kniha velmi bavila. Bylo zajímavé sledovat povahu Camilly od jejich patnácti let, jak se z ní postupem času stávala lehká děva. Fakticky začátek mě bavil, nicméně čím víc jsem se dostávala ke konci, tím méně mě to bavilo. Následně mi došlo, že je to stále o tom jednom a tak jsem knihu jaksi ani nedočetla. Bohužel - nikdy více.

KatChiss
25.10.2015 2 z 5

Kniha se četla dobře. Bylo hezké se podívat do života prostitutky. Zjistila jsem, že kromě velkých peněz to nestojí za nic. Určitě jde uvěřit, že je to příběh psaný podle pravdy, protože tam vlastně není nic, co by se nemohlo stát. Spíše mě bavila část z dětství, deníky z přítomnosti mě moc nebavily. Docela by mě zajímalo, co na příběh říkala matka Madam Camilly, jestli to tedy někdy četla. Nelituji, že jsem si knihu přečetla.

zimka.r
07.10.2015 2 z 5

Četlo se to velmi rychle,ale že bych z toho byla nějak nadšená....Mám z knížky pocit, že žena, která není prostitutka, tak vlastně není! Na to jak je paní Camilka silná žena, tak na můj vkus používá mnoho zdrobnělin. A pak tedy taky těch spousta superlativů na svou osobu....noooo závidím! :)

Jaruce
26.07.2015

Vůbec mne nic nenadchlo, pro mne tak akorát když z nudy není co čist

magdice
14.07.2015 2 z 5

Průměrná kniha, čekal jsem od ní víc. Zdrobněliny jsou ne místy, jak hodnotí někteří čtenáři, ale VŽDY otravné a po pár stránkách i trapné, pokud to má v lidech evokovat pocit luxusu, tak se to nepovedlo. Prolínání příběhu snesitelné, ale myšlení 14-leté dívky postavit na myšlení 40-leté zkušené ženy mi přijde opravdu nesmyslné, pokud se ovšem Madam nezasekla ve vývoji ve svých 14-ti, to by bylo opodstatnělé. Nebudu ale psát jen negativa, kniha je čtivá, jednoduchá, sprostota je hezky schovaná mezi řádky. Ovšem příběh obyčejný, ničím extra mě nepřekvapil. Rozhodně doporučuji jen půjčit, v poličce by zbytečně zabírala místo.

veronica 01
12.07.2015 4 z 5

Na přebalu knihy se tvrdí, že je kniha napsaná decentně! No, to bych ani neřekla! Madam Camilla mluví jako dlaždič. Nicméně to bylo čtivé a přečetla jsem to velice rychle, jen časté používání zdrobnělin mi chvílemi neskutečně lezlo na nervy (penízky, bráška, Péťa, byteček... nemluvě o vulgárních výrazech). EDIT 2020: Když jsem si teď po letech na tu knihu vzpomněla, napadá mě jediná otázka... Proč jsem to tehdy vůbec četla, sakra?!

worka
12.06.2015 3 z 5

Knížka trochu plytká, ale celkem čtivá. Není o luxusní prostitutce, jak tvrdí titul knihy, ale o "podnikatelce" provozující svůj privátek.
Trochu ukazuje i finanční stránku věci a utvrzuje mě v pocitu, že je potřeba toto nejstarší řemeslo nějakým způsobem legalizovat. Ne, zmíněné výdělky Madam Camille nezávidím. Např. na 10 chlapů za večer je potřeba mít silný nejen žaludek. Ale brát od státu 5000, "jako příspěvek, že jsem neměla práci", protože "takové almužny se vždycky hodí" (str. 338).
Možná si to ten stát i zaslouží, ale proč mají být ti poctiví vždy za blbce?

TallulahDragon
13.05.2015 odpad!

Kniha je dle mého mínění hloupá, povrchní a bez hlubších myšlenek, které bych od "zpovědi" čekala.

joslin
05.05.2015 3 z 5

Autorka píše velmi jednoduše, knížku jsem popadla ze zvědavosti v levných knihách. Měla jsem ji za jeden den spláchnutou, trošku jsem si říkala, že mě už štve, jak pořád říká, že "každá ženská sní o tom být prostitutka." Podle mě je to jakési ospravedlnění své práce, svého života. Nesoudím ji, některé pasáže byly k zamyšlení (přiznávám, že jsem po jednom odstavci skočila na svého chlapa a málem ho umačkala k smrti se slovy, ach bože, jsem tak šťastná, že jsi "normální") a trošku bych upustila od toho, že je to zpověď luxusní prostitutky, ehm. Luxus vypadá trošku jinak, podlé mého mínění. Paní se vezla na vlně klubu, privátů a sem tam nějaký escort, ale k luxusu to má hodně daleko. Ale nebylo to nezajímavé, dávám hvězdičky za odvahu, sem tam nějaký vtípek a sarkasmus. Zavěr nic moc.. Škoda.

Lucina88
05.05.2015 4 z 5

Miluji knihy podle skutečné události...

Ožehavé téma prostituce i v dnešní době, ale i přesto mě kniha naprosto pohltila.

L.Esoteric
27.04.2015 3 z 5

Kniha mě hodně bavila v první polovině - dětství, puberta, celý vývoj hlavní postavy. Pak se to zadrhlo a děj nebyl žádný, to samé pořád dokola. I tak jsem ale knihu přečetla se zájmem a nemůžu říct, že by mě nebavila vůbec. Autorčin styl psaní je však velmi jednoduchý, možná jako ona sama...? Pokud vás ale tematika prostituce zajímá (nebo jste jen jako já zvědaví), mohu doporučit.

tebilly
24.07.2014

Knihu jsem četla dvakrát, patří spíše k průměru, ale své příznivce si tato publikace najde. Je to příběh prostitutky, která tuto práci dělá od mládi po dobu cca 20 let. Místy nudná, místy čtivá. Jistě o tomto tématu jsou i lepší knihy.

LiLLu
15.01.2014 2 z 5

kdysi jsem si jí koupila k moři, četla jsem ale nebavilo mě to.ani jsem jí nedočetla...

sex prostituce

Autorovy knížky