Tajné dějiny světa 1

Tajné dějiny světa 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94699/bmid_tajne-dejiny-sveta-1-D6Y-94699.jpg 4 12 1

Atlantis, ztracená perla na úsvitu lidstva. První díl Tajných dějin světa o Atlantidě, bájném zaniklém ostrově, je jednou z nejobsáhlejších prací, které v tomto oboru vyšly. Vzrušujícímu a stále aktuálnímu fenoménu se věnuje z několika hledisek a úhlů a ukazuje jej v mnoha překvapivých souvislostech. Vedle poznatků esoterní tradice Západu a Východu využívá nové archeologické, geologické a paleontologické poznatky a opírá se také o objevy moderních oceánografických průzkumů. Tato výpravná kniha tak má ambici být prvním současným uceleným pohledem na fenomén, který lidstvo vzrušuje od nepaměti.... celý text

Sajdeman
15.02.2018 5 z 5

Jedná se o shrnutí argumentů o tom, že Atlantida nemusí nutně být tak bájná, jak se na první pohled zdá, ale že nám známé civilizaci klidně mohla předcházet civilizace vyspělá a ne nutně tlupa "poloopic".
Osobně jsem na tohle téma už něco četl a tak nemám problém argumentům, zde uvedeným, věřit.
Nečekejte nějaké šílené konspiračky, ale pouze jiný pohled, než se učí ve škole.

Atlantida záhady

Zdeněk Krušina