Tajná agentka Cleo

Tajná agentka Cleo https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70163/tajna-agentka-cleo-70163.jpg 4 44 5

Tajná agentka Cleo série

Život na Manhattane nie je pre trinásťročnú Cleo ani trochu nudný. Cleo Oliverová nie je ako iné dievčatá v jej veku. O celú hlavu prevyšuje všetkých v triede a niekedy má pocit, že medzi nich vôbec nepatrí. V niečom je však predsa lepšia ako ostatní - ak treba vyriešiť nejakú záhadu, tajná agentka Cleo si vždy poradí. Blížia sa školské voľby a Cleo tajne drží palce svojmu kandidátovi na predsedu školskej rady Jasonovi Garretovi. Je to nový spolužiak z Anglicka a podľa Cleo aj najkrajší chlapec vo Waltonovej škole! Keď sa Cleo náhodou dozvie, že Jasonov rival zamýšľa sfalšovať voľby, pochopí, že musí rýchlo konať. Vymyslí si celú plejádu prestrojení a pustí sa do tajnej operácie. Keby tak ešte vedela utajiť svoje city k Jasonovi! ... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Undercover Cleo

Lovehorses365
16.04.2023 5 z 5

uh!!!
Tahle kniha je opravdu pecka!!!!
Hodně hodně moc doporučuji.
Je nádherná!!!

šárofka
08.09.2022 4 z 5

Knížka se mi líbila.

misa6179
12.10.2018 3 z 5

Série knížek Tajná agentka Cleo, byly knížky na kterých jsem vyrůstala a myslím, že to jsou velice povedené knížky pro mladé čtenáře.

janaky
25.09.2018 2 z 5

Je zaujímavé koľko detailov si môžete všimnúť na pôde školy. Každý by mohol byť detektívom. Kniha sa číta ľahko a pomerne rýchlo. Vtiahne vás do deja.

Kaka.cs
19.09.2012 4 z 5

Knížka byla zajímavá, líbila se mi.

pro dívky pro mládež detektivky pro děti

Anne Scott
anglická