Tajemství úspěchu

Tajemství úspěchu https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128035/tajemstvi-uspechu-128035.jpg 4 10 10

Úspěch či neúspěch člověka nezávisí na štěstí, na okolnostech, na osudu, náhodě, známostech nebo na kterémkoliv z dalších otřepaných starých mýtů a frází, jež slouží neznalým lidem jako výmluva. Úspěch je pouze výsledkem dodržování určitých pravidel, založených na zdravém rozumu – návod, kterým se může řídit každý. Tajemství úspěchu změnilo mnohem víc životů, přineslo mnohem víc nečekaných úspěchů, pomohlo většímu počtu lidí stát se milionáři a zachránilo mnohem víc kariér, důležitých zaměstnání i manželství, než kterýkoliv jiný program. Navíc pravidla, o nichž se zde mluví, se nemění; je možné je použít v jakékoliv situaci a fungují za všech okolností. ... celý text

Literatura naučná Učebnice a slovníky
Vydáno: , Čintámani

The Leadership Library

lucie.dc
10.08.2021 3 z 5

Prumerna kniha, nejvice si odnasim 6 ukolu na kazdy den.

PietroGrencik
27.03.2021 5 z 5

V této chvíli jste ztělesněním všetch svých dosavadních myšlenek, které jste kdy v živote měli.
Nemůžete být ničím jiným.
Nicméně své myšlení můžete ovládat.
Můžete si zvolitn, na co se chcete soustředit, na co budete od nynějška myslet.
A tím se stanete.

Je to tak nebo to není ?

Sonyk5100
03.08.2017 2 z 5

Období, kdy jsem si myslela, že je vše jen na mně a dokážu, co si zamanu, už mne opustilo. Stále tam nelézám pěkné myšlenky, nicméně mi nesedí celý způsob podání. Můj začátek cesty. Teď se ubírám dál.

Autorovy knížky

Earl Nightingale