Tajemství Shambhaly - Hledání jedenáctého proroctví

Tajemství Shambhaly - Hledání jedenáctého proroctví https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370814/bmid_tajemstvi-shambhaly-fAX-370814.jpg 4 47 7

Volné pokračování knihy Celestinské a Desáté proroctví nás zavede k dalším dobrodružstvím a k novým duchovním pravdám, jež se dnes objevují v lidském vědomí. V nepřístupných horách Tibetu žije komunita nazývaná Shambhala, která byla dlouho považovaná za mytickou. Její tajné učení, jež může mít nesmírný vliv na náš život, bylo světu skryto po dlouhá staletí. Uprostřed sněhových bouří a nebezpečných hor se setkáte s tajnou tibetskou sektou, která střeží tajemné legendy.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

The Secret of Shambhala , 2001

Iva2911
05.04.2022 5 z 5

Kniha přišla na řadu hned po Desátém proroctví a s lehkostí jsem ji celou přečetla. Je mi její tématika blízká, ale každý má možnost vybrat si to, co mu vyhovuje, stejně jako v životě.

hlx.slayer
11.04.2019 3 z 5

Oddechovka, pěkně se čte.

DickBach
20.04.2016 3 z 5

Celestinské proroctví bylo skvělé, perfektní a hluboké, tohle pokračování už bylo... mimo mísu. Mně to tedy moc neoslovilo.

Gwaihir
06.12.2015 5 z 5

Ani v tomto případě nebylo pro mne jiné cesty než číst dál a zjistit, kam až celé vyprávění, jehož ústředním motivem je pronikání do duchovních záležitostí tohoto světa, povede. Nutno říct, že linie dosažená předchozím vhledem je v tomto příběhu o rozkrývání jedné z nejtajemnějších východních legend ještě překročena a že předchozí stupínky na vykresleném schodišti poznání jsou jím znovu rozšířeny o některé další souvislosti. Na prvotní procitnutí a následné uvědomění si vlastní úlohy v životě, tak navazuje cesta do míst, kde již bylo dosaženo vysoké míry dokonalosti, která svým způsobem přechází ze žánru dobrodružného do vod spíše až vědecko-fantastických. Přesto ale opět nabízí jisté náměty k zamyšlení, i když snad ještě méně uchopitelné než ty předchozí, týkající se hlavně naší schopnosti ovlivnit svým vnitřním přístupem věci příští, jejíž psychologickou platnost je možné si do jisté míry ověřit při svém vlastním jednání. 90 %

romankrasa
03.10.2015

Já bych zase neřekl, že je kniha nějak těžké. Sáhl jsem po ní hned po "Desátém proroctví". Nese určité poselství, to bychom snad mohli přiznat. Je zajímavá a dialogy jsou napsány lépe. Navíc Shambala je místo klidu, míru a a rozjímání a její popis byl skvělý

soltera
18.07.2014 4 z 5

Uznávam, že táto kniha nepatrí medzi ľahko čítateľné,ale je prirodzeným pokračovaním Celestínskych proroctiev a kto sa prekúsal cez Desiate proroctvo, ten zvládne a pochopí aj toto jedenáste.

Azizi
15.06.2011 odpad!

Túto knihu som si kedysi kúpila, pretože ma veľmi zaujala témou. Ale ten dej teda vážne nič moc, nedokázala som to dočítať aj keď som sa niekoľko krát veľmi snažila. Snáď niekomu sa ale môže páčiť, úplne by som ju zas neodsudzovala.