nehodnoceno
Tajemství krystalů  Jak používat krystaly ve svém domově, zaměstnání a při cestách https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274365/bmid_tajemstvi-krystalu-jak-pouzivat-kry-rgp-274365.jpg 0 0 0

Krystaly, které lze považovat za klenoty planety Země a které nás v každodenním životě provázejí na každém kroku, jsou obdařeny vlastnostmi, jichž lze využít nejrůznějšími způsoby. Naučte se, jak je využívat ve svém životě ke svému maximálnímu prospěchu. S použitím svého speciálního krystalu se dokážete snadno a rychle uklidnit a soustředit svou roztěkanou mysl. Ať už si budete potřebovat dodat energii, podat delší a stabilní výkon anebo se zklidnit, jemné energie krystalů vám pomohou v každodenním životě dosáhnout všech vašich cílů. Krystaly, které jsou velmi malé, nadané nejrůznějšími schopnostmi a snadno přenosné, lze výtečně využívat jako účinných svépomocných nástrojů k získání sebejistoty a klidu. Kdykoli a kdekoli si stačí pouze vložit některý z nádherných krystalů z vaší sbírky do kapsy.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Svojtka & Co

Crystals , 2006

2007  90%Meditace - Jednoduchá cvičení pro domov, práci a cestování
2008  0%Tajemství krystalů Jak používat krystaly ve svém domově, zaměstnání a při cestách