Probuzení Astarotha

Probuzení Astarotha https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11828/tajemstvi-gobelinu-probuzeni-astarotha-11828.jpg 4 175 29

Max McDaniels vede poklidný život na předměstí Chicaga, ale jen do chvíle, kdy narazí na záhadný keltský gobelín, na kterém je zobrazen mytický výjev z Honu na býka v Cooley. Od toho okamžiku se o Maxe a jeho gobelín zajímá spousta podivných a neznámých lidí. Kvůli svému objevu se dostane až do Rowanské akademie, tajné školy, kde ho čekají úžasné věci: tvorové z říše fantazie, náročná výuka a jeho vlastní observatoř v budově zámku na mořském pobřeží. Ale čekají ho i věci temné. Když se Max dozví, že na různých místech zeměkoule beze stopy mizí obrazy nevyčíslitelné ceny a nadané děti, ocitne se v křížové palbě odvěkého boje dobra a zla. Má-li přežít, bude se muset spoléhat na skrytou síť agentů a mystiků, na talent svého spolubydlícího a na zvláštní sílu, kterou v sobě objevuje a z které jde strach. Ve svém románovém debutu autor a ilustrátor Henry H. Neff splétá dohromady fantasy, science fiction, mytologii a folklor. Výsledkem je strhující příběh s nezapomenutelnými postavami a nenapodobitelnou atmosférou kouzla a napětí. 1. vydání.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Tapestry, Book One: The Hound of Rowan , 2007

IvcaK98
13.01.2014 4 z 5

Kopie Harryho Pottera, ovšem bavila jsem se u toho a to je hlavní :) Na jednu stranu, má to své výhody, když se mi nějaká knížka líbí a můžu se těšit na další podobné kousky.

Pavlína 13
11.07.2013

Ach,první díl. :'D.Prostě úžasné.Tento díl miluji.

kowalenska.m
26.02.2013 4 z 5

Líbila se mi zápletka okolo matky. Jinak mi spoustu věcí nesedělo. Hezká dobrodružná knížka :)

mikki123
15.04.2012 4 z 5

Toto je kniha, do které když se začtete, už vás nepustí ze svého děje. Dychtíte po tom vědět jak příběh dopadne a naprosto jí podlehnete. mikki123 :-)

MatheF
12.03.2012 5 z 5

Pokud by se to mělo přirovnat k H Potterovi, tak mě to zaujalo mnohem víc nez H.P. :)

FNM
03.01.2012 5 z 5

zadna kopie to neni, kdyz se poradne nad tim zamyslite, tak kniha je ve vetsim take o kouzelnicich, ovsem ti "kouzli" uplne jinak nez v HP a navic jsou zde uplne jini nepratele nez-li "Lord Voldemort"...Podle me je kniha bezva a dalsi dily jsou jeste mnohem lepsi. Mnoho napeti s demony atd...vazne zajimave doporucuji. Jo a chci dodat, ze u vetsiny knih co jsem cetl stala ta prvni vzdy "níže" nez ty dily dalsi, je to proste jelikoz ten prvni dil vas uvede do obrazu, pak teprve ten poradny BUM zacne :-).

tomango
29.09.2011 4 z 5

Kniha je skvele napsana a hned jsem se do ni zacetl. Jedina vitka je, ze je to kopie Harryho Pottera

tučnak
07.02.2011 odpad!

je aj dobra jenze mam do 8.2 referat oni tak to se moc nemam ale jinak je good kuptesiji

Misulka
30.11.-0001 3 z 5