Tady a teď - Jak si věřit, když na tom opravdu záleží

Tady a teď - Jak si věřit, když na tom opravdu záleží https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317726/mid_tady-a-ted-jak-si-verit-kdyz-na-tom-xIw-317726.jpg 4 12 4

Kolik příležitostí člověku unikne jen proto, že ho nenapadla ta správná replika v pravý čas, ale až ve výtahu po nevydařeném pracovním pohovoru, v tramvaji po zpackaném rande nebo na schodech po neúspěšné zkoušce. Evidentně je to častá zkušenost, a snad právě proto se kniha Tady a teď stala bestsellerem. Sociální psycholožka Amy Cuddyová přichází s receptem, jak aktivovat sebedůvěru za každých okolností. Podle ní k duchapřítomnosti nepotřebujeme podstoupit kdovíjakou spirituální proměnu – stačí soustředit se na daný okamžik, přizpůsobovat mysl, chování a řeč těla situacím, které život přináší, a nelámat si hlavu s tím, jaký dojem děláme na ostatní. Cestu k sebedůvěře nalezneme dokonce tak, že ji zprvu jen předstíráme. Reakce čtenářů i příběhy, jimiž autorka svůj živý výklad doprovází, dokládají, že její metoda funguje.... celý text

dasach
06.04.2020 5 z 5

Podle mého názoru je kniha velmi čtivá. Přináší fascinující poznatky o tom, jak držení těla působí na naše emoce a chování. Doporučuji také výbornou autorčinu přednášku na TEDu.

pablito
20.07.2019

Já ji koupil za 79,- v Levných knihách a za mě (nejen za tu cenu) dobrá

veronika1751
24.07.2017 2 z 5

Kniha skoro za 400 Kč a tak nudná, že jsem jí ani celou nedočetla. Tak dobré myšlenky tak špatně podávat... snad i já bych to napsala lépe

NikaMirka
22.02.2017 1 z 5

Docela zklamani. Kniha je psana hodne odborne, spis jako teoreticka kniha. Spatne se cte a velice krasne myslenky zaznivaji jen jako vety mezi miliony nepodstatnych slov.

Amy Cuddy
americká