Svůdné zlo

Svůdné zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166874/bmid_sweet-evil-svudne-zlo-cf0-166874.jpg 4 1153 204

Svůdná trilogie série

Anna, šestnáctiletá středoškolačka z maloměsta v americké Georgii, má podobné starosti jako většina dívek jejího věku: příliš drobnou postavu, příliš starostlivou adoptivní matkou nebo to, že jako vzorná studentka a horlivá abstinentka není mezi spolužáky moc oblíbená. Má ale i starosti, se kterými se nikomu nesvěřuje. Například vnímá aury lidí, není nikdy nemocná, vidí a slyší na neobvykle velké vzdálenosti... Teprve když se na rockovém koncertě seznámí s atraktivním mladým bubeníkem Kaidanem, začíná krůček za krůčkem objevovat pravdu o sobě a o svém původu, ale i o světě skrytém před zraky obyčejných smrtelníků. Patří totiž mezi nefily - potomky padlých andělů, kteří mají pod hrozbou trestu smrti od svých démonických otců nařízeno šířit mezi lidmi sedm smrtelných hříchů. Jak vzorně vychovanou a úzkostlivě slušnou Annu promění sblížení s otcem? A dokáže láska ke Kaidanovi něco změnit na jeho nezvratné příslušnosti ke straně zla?... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Sweet Evil , 2012

Péťa11
19.01.2014 5 z 5

Musím říct, že tato kniha je jedním slovem prostě úžasná. Přečetla jsem jí jedním dechem asi tak za den a půl. Podle anotace a komentářů jsem čekala, že knížka bude pěkná, ale že až takhle. Hlavní hrdinové jsou úžasní i ty vedlejší postavy jsou bezva...... no už víc k tomu psát nebudu... jinak bych se moc rozepsala........ A už se strašně těším na další díl, doufám že vyjde brzo :D

naughty girl
01.01.2014 5 z 5

Od téhle knížky jsem čekala cokoliv, ale tohle ne. Annina nevinnost byla rozkošná a byla v rozporu s tím, jaký je Kaidan. Knížku jsem přečetla během dne a půl, tak rychle se čte. Taky stojí za zmínku její cestování přes několik států za svým otcem. Knížka se stala mou oblíbenou a netrpělivě čekám na další díl :-)

muchomurka
11.12.2013 5 z 5

Tahle knížka mě dostala. Po přečtení anotace jsem si říkala, že by nemusela být tak špatná, ale předčila moje očekávání. Nápad i zpracování se mi libílo, Anna i Kai mi byli sympatičtí už od začátku. U knížky jsem se bavila, např. při popisu cesty za Anniným otcem. Přišlo mi zajímavé, že Anna neměla svůj telefon, ale v ději to bylo naprosto správné (nevím,jak to jinak napsat). Oceňuji, že postavy jednaly tak nějak přirozeně, že to nebylo uměle přeslazené. Hodně se mi líbilo, jak byla Anna nesmělá a "čistá" - žádné mejdany, alkohol ani drogy, ve škole vzorňačka. Jako by mi z duše mluvila. Celkově se mi líbilo, jaký měla kniha děj a spád, kam mířila, i když konec byl trochu jiný, než jsem čekala (a doufala), ale o to víc se těším na další díl, jsem napnutá, jak to celé dopadne!

ciniminisek
16.11.2013 5 z 5

Klasický příběh. Knihy se stále opakují, v příběhu jsou znát dílky z jiných knih (upírů, vlků atd.), ale stále mě to baví. Na co se velmi těším, tak to je pokračování. Velmi mě zajímá, jak vše dopadne dál. Jelikož je příběh předvídatelný a já samotná představu mám, tak je mi jasné, jak se vše bude odehrávat, ale pořád to budu hltat dál. Ztotožnit a vcítit se do většiny postav mi nedalo problém. Nenašel se nikdo, kdo by mi extra vadil. Samotný hlavní pár, si mě získal a já jim fandím, nejen v osobních záležitostech. Obyčejné prvky jako neoholené nohy, vždy říkaná pravda, žádné zastírání a hlavně KOMUNIKACE, je to, co v příběhu očekávám a vyhledávám. Tenhle primitivní a stále dokola se odehrávající příběh mi to vše dal. Proto dávám pět hvězdiček a jsem z knihy nadšená. Anna - dívka poháněná pravidly a čistotou, má v hlavě víc rozumu, než kdejaká jiná. Nemá problém s vyjadřováním a vždy ví, co chce a jde si za tím. Kaidan - to je postava, do které se zamiluje nejedna z nás. On naopak své pocity vyjadřovat neumí, ale jde lehko vyčíst mezi řádky, co mu právě letí hlavou. A tím se dostávám ke chvále na samotnou spisovatelku. Oddechovka co nikoho neurazí, naopak je z ní člověk nadšený. Už samotná obálka - která je mimochodem nádherná - vás donutí po knize sáhnout, aniž by jste si přečetli anotaci, což já zásadně nedělám. Nemohu dát jinak, než pět hvězdiček a svou vůli, nutit vydavatelství, aby byl brzy další díl. Tahle série má velmi dobře našlápnuto.