Světlem sama sobě

Světlem sama sobě https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233581/mid_svetlem-sama-sobe-233581.png 5 2 2

Volné pokračování "Příběhu ženy" vás zavede do překotné části mého života - v době 2012 - 2013. Symbolikou této doby je změna, poznávání a hledání cest. Začínající podnikání, práce s lidmi, proměňující se vztah k mužům, pochopení a poznávání smyslu života.

HelaF
17.01.2020 5 z 5

Hodně otevřeně napsané a popsané zážitky jedné ženy jdoucí si za svým poznáním, stojící si za sebou a nebojící se jít mimo proud. Pro ty, které jsou na cestě poznat sama sebe, může být její odvaha inspirující. Přečteno za jeden víkend, nemohla jsem se od knihy odtrhnout

Zmiu
25.12.2017 5 z 5

Magdu jsem potkala, a jistě to mělo i vliv na vnímání knihy, která je hodně osobní, otevřená, silná a hodně nakopávající. Těžko říci, jak bych některé věci vstřebávala, kdybych za autorkou nevnímala konkrétní osobu, kterou jsem poznala na jednom semináři. Takhle jsem porozuměla i zvláštním výrazům či myšlenkovým procesům. Jsem moc za tuto knihu ráda a věřím, že si najde cestu k lidem, ke kterým si ji má najít.

Magda Křepelková
česká, 1969