Svět podle Alex

Svět podle Alex https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44852/svet-podle-alex-44852.jpg 3 13 13

,,Bacha, tohle je MŮJ DENÍK! Jmenuju se Laetitia Alexandra Rebecca Fittová. Hrůza, že?! Říkejte mi prostě Alex. To příšerný jméno není jediný můj problém. Mám jich mraky. Např. tři mladší bráchy (za co mě kdo trestá?), jednu malou ségru (mimino - ještě nosí plínky) a velkou sestru, se kterou bych si strašně ráda povídala, ale bohužel se kolem ní pořád motá její kluk! A pak taky mám rodiče, kteří mají strašně moc práce a nemají na mě čas (což je někdy docela fajn, jenže občas trpím pocitem, že ani neví, že existuju). Kdo to ale tutově neví, je božský Kevin. Jako bych byla pro něj vzduch. Musím s tím něco udělat!!!\" Takto uvádí svůj deník čerstvě patnáctiletá Alex, která zažívá typické typické problémy nespokojené puberťačky a všechny své trapasy líčí s velkou dávkou humoru. Kniha je doplněna o vtipné ilustrace.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

The World According to Alex , 1999

petra1394
22.05.2016

Knihu jsem četla asi když mi bylo 11 a stále si pamatuju některé pasáže :D Alexina máma a její fuchsiově růžová, platformy, Marsky na snídani, její velký zadek.. Teď už bych samozřejmě knihu hodnotila jinak, ale mému 11 letému já se velmi líbila.

Čarodějka0458
23.08.2012

Tuto knihu jsem měla přečtenou velice rychle možná že je to počtem stran a obrázků v ní ale četla sem ji velice ráda.Zaujal mě děj této knihy- jak se všechno píše jak do deníku. Nikdy předtím jsem takovou tu knihu nečetla a velice se mi líbila.. Bylo tam hodně humoru a narážky na její sourozence! A Platformy sou prostě úžasný :D