Svádění a láskominky

Svádění a láskominky https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329660/mid_svadeni-a-laskominky-romanek-maceny-zAA-329660.jpg 4 94 31

Milovníci čokolády série

1. díl

Románek máčený v čokoládě. Svobodné mamince Claire je něco přes dvacet, a aby si vydělala na rozjetí vlastního podniku a svému hubatému, přesto neuvěřitelně rozkošnému (když spí) dítěti zařídila lepší život, pomáhá své nejlepší kamarádce prodávat erotické pomůcky. Když se v baru v jejím rodném městě objeví Carter, s nímž kdysi strávila noc, která navždycky změnila její život, a nepamatuje si z ní nic než jedinečnou čokoládovou vůni, Claire se postará o to, aby na ni tentokrát nezapomněl. Carterův šok z toho, že má čtyřletého syna, je sice velký, stejně jako Claiřin strach, že Carter kvůli jejím striím a téměř nulovým postelovým zkušenostem vezme nohy na ramena, přesto se oba pokusí udělat vše proto, aby dosáhli šťastného konce. Varování: obsahuje barvité líčení postelových radovánek, spoustu expresivních slov a tolik sarkasmu, že by porazil i koně.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mladá fronta

Seduction and Snacks , 2012

Ála1968
22.07.2023 5 z 5

Když pominu,že někdy bylo těch vulgarit moc, celkově byl příběh super.Dlouho jsem se takhle nezasmála.Na konec, když přišla televize, jsem opravdu brečela smíchy.Jako oddychovka krásný.

uminaa
26.07.2022 3 z 5

Zo začiatku som si hovorila, že to bude parádna nálož - romantika, čokoláda, humor - no čo si len môžem priať?! Moje srdiečko plesalo!!! Ibaže poslednú tretinu knihy som už iba odpočítavala strany a opäť sa mi potvrdilo, že aj pri knihách platí "veľa všetkého škodí". Aby som nebola nespravodlivá, väčšinu knihy som sa naozaj zabávala, ale už sa ku knihe určite nevrátim.

Ira13
11.04.2022 4 z 5

V prvni polovině knihy jsem se docela nasmála průpovidkám Gavina. Pak uz to bylo takové průměrné. Snad na každé druhé straně se objevuje slovo číča ~ vagína a už to i ruší od čtení ...
Jinak je to taková pohádková romanťárna

Kaduri
31.01.2022 4 z 5

Hľadala som niečo vtipné, pozitívne, s dobrým koncom, a našla túto knižku. Obálka pôsobí trochu lacno, ale skrýva v sebe milý príbeh.
Claire a Carter spolu strávia jednu noc, následkom ktorej sa Claire zmení život o 180 stupňov. Po rokoch sa náhodne opäť stretnú a Carter zažije najväčšie prekvapenie svojho života...
Knižka je prešpikovaná sarkastickým humorom a vtipnými situáciami, i keď niektoré pôsobili detinsky.
Celkovo hodnotím knižku kladne, mala som ju prečítanú raz-dva a super som si zresetovala mozog:).

LenRan
16.06.2021 4 z 5

Velmi zábavné a čtivé, ke konci mi už nějak Gevinova mluva začala vadit a humor se ždímal až na krev. Celkově ale zábavný příběh, autorka trochu nevybalancovala humor s trapností - někdy je méně více. Škoda, že další díly se už nevydaly.

lusitta05
08.06.2021 5 z 5

Tak presne toto som potrebovala! Tak skvelý preklad som ešte asi nezažila,bolo to romantické a úžasne vtipné,že som sa nahlas chechtala. Paráda.

Njangu
05.06.2021 5 z 5

Jsem nadšená, knížka byla výborná. Snad každou druhou stránku jsem se fakt zasmála. A že mně v knížkách jen tak něco nerozesměje. Mockrát jsem se smála nahlas. Ano, klasická romantika bez dějových zvratů, ale bylo to výborně napsané. Za mě TOP kniha a příjemná oddechovka.

Renike
03.06.2021 5 z 5

Malý spratek mě občas štval s tou hubatou pusou, ale celá kniha celkově mě bavila a hodně jsem se i nasmála. Kniha velice vtipná a dráždivá ;)

Kešu1981
29.05.2021 5 z 5

Za ten sarkasmus a ironií v příběhu dávám plnej počet...tak skvěle jsem se dlouho nepobavila :o)
Mmch, proč se u nás nevydal druhý díl? Vážně nechápu.

anna7852
05.03.2021 5 z 5

Nečekejte žádné zvraty,je to naprosto dokonalá,čtivá oddechovka s krásným příběhem.
Dvakrát jsem se u čtení rozesmála tak až jsem slzela a neviděla na písmenka :-)
Já rozhodně doporučuji pro zvednutí nálady

Makyt
29.12.2020 3 z 5

Oddechovka, u které jsem sice čekala, jak to dopadne (sladký konec), rozhodně jsem nečekala, že to v některých částech bude konkurovat Fifty shades. Jo a přišel někdo na to, proč je to série, když je to jen jedna kniha??

Killer.sister
10.12.2020 5 z 5

Tahle knizka je idealni na pozvednuti nalady, nenarocna a velice vtipna :-)

Val
05.10.2020 3 z 5

Dočetla jsem , ale přiznávám, můj šálek kávy to nebyl. Ač mi obvykle nevadí v knihách vulgarismy, tady už to mnohdy bylo přes čáru. Měla jsem pocit, že postavy už ani jinak mluvit neumí. Možná , kdyby mi bylo o dvacet let míň, hodnotila bych jinak.

petulkapeta
06.08.2020 5 z 5

užasna kniha,bavila jsem se a smala snad na každe straně...to jsem potřebovala,škoda že nejsou přeložene ještě další dily...

Lenjulka
16.07.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, hlášky malého pobavili.

Zuzanka45
05.07.2020 4 z 5

Dráždivé a vtipné čtení

popeluška
19.03.2020 4 z 5

Knihu jsem si vzala jako oddechovou a to jsem také v rámci možností dostala. Dala bych tři a půl *, ale tak jo zasmála jsem se tak ****

pegasek
24.11.2019 5 z 5

Kniha byla velice zábavná, dlouho jsem se tak nepobavila, je to skvělá odreagovacka

mum
24.04.2018 3 z 5

Ne,že bych se nakonec nepobavila a nezasmála,ale musela jsem přestat řešit slovník a chování postav.A HLAVNĚ přenýst se přes neexistující ideál chlapa.Takže pokud tu knížku berete jako pohádku pro dospělý,máte šanci se trochu pobavit.

Jancsha1
08.02.2018 5 z 5

U této knihy jsem se tak rozesmála až za mnou přišla máma zeptat se jestli jsem v pořádku :D opravdu úžasná knížka ten malý klučina byl boží :)

humor pro ženy erotika matky samoživitelky, svobodné matky

Tara Sivec
americká
2016  77%Maják v bouři
2017  75%Svádění a láskominky

Kniha Svádění a láskominky je v