Svádění a láskominky

Svádění a láskominky https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329660/mid_svadeni-a-laskominky-romanek-maceny-zAA-329660.jpg 4 94 31

Milovníci čokolády série

1. díl

Románek máčený v čokoládě. Svobodné mamince Claire je něco přes dvacet, a aby si vydělala na rozjetí vlastního podniku a svému hubatému, přesto neuvěřitelně rozkošnému (když spí) dítěti zařídila lepší život, pomáhá své nejlepší kamarádce prodávat erotické pomůcky. Když se v baru v jejím rodném městě objeví Carter, s nímž kdysi strávila noc, která navždycky změnila její život, a nepamatuje si z ní nic než jedinečnou čokoládovou vůni, Claire se postará o to, aby na ni tentokrát nezapomněl. Carterův šok z toho, že má čtyřletého syna, je sice velký, stejně jako Claiřin strach, že Carter kvůli jejím striím a téměř nulovým postelovým zkušenostem vezme nohy na ramena, přesto se oba pokusí udělat vše proto, aby dosáhli šťastného konce. Varování: obsahuje barvité líčení postelových radovánek, spoustu expresivních slov a tolik sarkasmu, že by porazil i koně.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mladá fronta

Seduction and Snacks , 2012

Turmee
16.11.2017 4 z 5

Knížka plná vtipu, čokolády a sexu. Snad první, u které jsem se málem rozesmála v autobuse.
Příběh lehce psaný, snadno čitelný. Hltala jsem kapitoly a když jsem zjistila, že je to jen první díl, nadchlo mě to. Postavy jsou mi sympatické a reagují jako normální lidi. Hrdinové mi nejsou blízcí jen věkem, ale i pohledem na svět a břitkým humorem.

alnahu
08.06.2017 odpad!

Tak tuto knihu jsem po sté stránce odložila ,má to být nejvtipnější kniha roku 2014,ale za mě to byla opravdu hloupý příběh ,plný vulgárností, tento humor mě nesedl. Za mě teda ne.

SBH
15.05.2017 odpad!

Vulgární. Hloupé. Výrazivo čtyřletého "roztomilého" Gavina by porazilo dlaždiče. Claire v každé větě zmíní slova jako "péro, číča, ojet, ožrat" a podobně, ale pak má děsivý problém požádat Cartera, aby ji pohladil na správném místě. Proboha! Škoda slov i času.

alzbeta4340
25.04.2017 3 z 5

Tohle není romance, ale humoristicko-erotický románek pro mladé dospělé ženy a jako takový je ho potřeba hodnotit. Bylo to určitě svým způsobem originální a nepřipadalo mi to vulgární, jen hodně, hodně otevřené. Všechno, co si lidé navzájem neříkají nebo snad ani nemyslí dík nánosům společenských návyků, tady najdete. Místy jsem se i zasmála a bavila se, ale ke konci už mi čtení připadalo fádní. Za mě pěkné tři hvězdičky.

Jana65
23.03.2017 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila.
Styl humoru je perfektní, při čtení cestou z a do práce jsem měla co dělat, abych se neřehtala na celé kolo. Nejlepší byla postava malého Gavina. Jen díky bohu, že jsem neměla tak zvídavé a prostořeké děti, to bych s takovým nadhledem nedala ani omylem :-).
Už se moc těším na pokračování.

mmmisulka.r
16.03.2017 5 z 5

Sleduji, že názory se různí. Já se ovšem musím zařadit do těch kladně hodnotících. A to velmi kladně hodnotících! Neskutečně mě to bavilo, je to břitké, peprné, vtipně podané a bez skrupulí. Ano, tohle není pro každého, není to pro čtenářky, které nemají rády erotické knihy a není to ani pro ty čtenářky, které nechápou styl humoru, který je použitý v knize. Ty to prostě neocení. Nelituji ani jediné minuty strávené s knihou a už teď se těším na další díly ze série.
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček!

Knižní střípky
27.02.2017 1 z 5

Panebože, tak to bylo opravdu strašné, strašné, strašné. A nejhorší na tom bylo, že jsem byla 12 hodin mimo domov a neměla jsem sebou nic jiného, za co bych tuto slátaninu mohla vyměnit. I když asi ne, jak se tak teď koukám, nejhorší je asi to, že by tato kniha měla mít pokračování. A pokud tedy ano a vyjde dokonce i zde u nás, tak se docela dost naštvu, protože je spousta krásných knižních sériií, které se u nás nevydají celé a pokud budou vydávat další díly zde tohoto, tak to bude fakt síla.......Já jsem opravdu velmi tolerantní čtenář, myslím si, že mám smysl pro humor, miluji černý humor, sarkasmus, ale tady se o knize plné sarkasmu teda fakt nedá mluvit. A také rozhodně nejsem žádný puritán omdlévající nad pár sprostými slovy a postelovými scénami, ale toto fakt někdo myslí vážně? Toto opravdu někdo dokáže napsat?

Kristyna.20
26.02.2017 1 z 5

Nějraději bych si nalila bělidlo do očí... číst to bylo za trest. Hrozně hloupě napsaná kniha, kde se autorka snažila být za každou cenu vtipná, ale to jí nevyšlo. A o výskytu slov „vagina“ a „číča“ raději ani nebudu psát, to bylo nad rámec... Dávám jednu hvězdičku kvůli Gavinovi, ten mě docela bavil, jinak to byla tragédie, škoda.

Zusaninka
22.02.2017 5 z 5

Táto kniha teda nie je pre každého, je to skôr sarkasticko – humorný príbeh s dávkou erotiky a trapasov. Po prvej kapitole (ktorá je úplné desná - našťastie nie je moc dlhá) som chcela knihu zavrieť a pustiť sa do inej, no som rada že som jej dala nakoniec šancu. Veľmi som sa bavila, niektoré hlášky sú pritiahnuté za vlasy, no veľa krát mi tiekli slzy smiechu pri čítaní. V žiadnej knihe som doteraz nevidela toľkokrát spomenuté slovo vagína :P
Postavy si pri čítaní rýchlo oblúbite, hlavne Gavin je bohovský – aj ked ma len 4r :D

andrea4315
16.02.2017 4 z 5

První kapitolu rovnou přeskočte, ta je děs, mohla by vás odradit od dalšího čtení.
Ale pak, to vážně stojí za přečtení, chcete-li se pobavit. Ještě teď se culím při vzpomínce na některé scény.
Přistoupila jsem k tomu, že je to podobný styl humoru jako seriál Přátelé, tedy jedna trapná kravina za druhou, ale kolikrát to je taková kravina, že nejde jinak, než se nahlas řechtat.
Nepřistupujte k tomu jako k erotické romanci, ale jako k humoristickému románku pro ženy a užijete si to.

Eirene
10.02.2017 odpad!

Prostě ne... Autorka příliš tlačí na pilu se sarkasmem a tlačí na to tolik, až se to nedá číst... Hloupý příběh, nepříjemná hlavní hrdinka, která má problém s tím, že je ve dvaceti panna a tak skočí na prvního hezouna, kterého potká a ejhle... je těhotná a strašně se tomu diví.. Mělo to potenciál, ale autorka ho totálně zazdila...

humor pro ženy erotika matky samoživitelky, svobodné matky

Tara Sivec
americká