Sušené květiny

Sušené květiny https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107300/susene-kvetiny-107300.jpg 5 3 1

Podnázev: sběr, sušení, aražování Výpravná barevná obrazová publikace o přípravě a aranžování sušených květin. Autoři slovem i obrazem informují o různých metodách sušení rostlin, o pomůckách pro jejich aranžování a detailně seznamují s jednoduchými a složitějšími způsoby úprav květin pro rozmanité přiležitosti.

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Ikar (ČR)

The complete book of dried flowers , 1986

Evina.Cetba
12.12.2021 4 z 5

Dostala jsem kdysi jako dárek od dcery. Moc pěkně udělaná výpravná knížka plná rad, kdysi mi totiž aranžování květin a zvelebování domova hodně bavilo. Sušené květiny měla ráda taky moje matka a zároveň skvělá babička mých potomků, kupovala si je pravidelně do svého domova (různé slaměnky nikdy nechyběly v jejím pokoji, od mého dětství je pravidelně obměňovala až do konce svého života). Já je raději sama vytvářela z volně rostoucích rostlin na zahradě nebo po procházce přes lesní cesty a louky. Dnes už tuhle pěknou knížku nepoužívám, ani nevím, kde je jí konec. Slaměnky vyšly z módy, hodně se změnilo. Škoda. Vyšlo v druhé polovině 90.let a pak ještě na začátku nového tisíciletí.