Support

Support https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319574/bmid_support-rKh-319574.jpg 4 24 6

Vždy som veľmi rád zdieľal svoje skúsenosti a mudroval. Či už prostredníctvom blogov, prednášok alebo priamo mentorovaním. Posledný rok som intenzívne pracoval, aby to bolo všetko pekne pokope v knihe. Kniha obsahuje 3 časti a 3 vrstvy plné našich chýb a poučení. Prvá časť opisuje ako sme začínali. Druhá, ako sme sa stali jednotkou na trhu. Tretia časť je o zahraničnej expanzii, prežití problémov spôsobených rastom a o odovzdaní firmy. Okrem príbehu kniha obsahuje mudrovačky – návody. Tie odpovedajú na otázky, ktoré má každý podnikateľ. Po ich prečítaní posuniete svoje podnikanie a život na nový level. Treťou vrstvou knihy je diskusné fórum s podnikateľskou komunitou a multimediálnym materiálom. Dostanete sa tak k archívnym šmakotám – fotografiám, videám, grafom a konkrétnym emailom. Môžete tam nájsť aj šablóny a dokumenty, ktoré sme vo firme používali a pomôžu vám v podnikaní. Tento materiál bude neustále pribúdať.... celý text

Ekonomie a obchod Osobní rozvoj a styl PC literatura
Vydáno: , Premedia

Support , 2016

PetrCZE
24.02.2020 5 z 5

Tato kniha je jedna z nejlepších kterou jsem kdy četl. Vůbec je perfektní na to, že je to autorovo první dílo. Všem fanouškům IT bych tohle určitě doporučil!

freejazz
22.07.2019 5 z 5

kedysi som z websupportu, ktorý je hostingom aj pre niektoré moje stránky, dostal e-knihu. ako staroľub som ju iba uložil k ďalším tisíckam stiahnutých e-publikácií, že raz, keď budem mať čítačku a čas... nemám ani jedno, ani druhé. ale v našej knižnici som objavil 3. dotlač hitu Support pár dní po tom, čo Michal Truban kdesi hovoril o tom, že je pripravený robiť premiéra našej krajiny.
dočítal som. potešil som sa. aj kvalitou textu, aj jasným vyjadrovaním a ešte jasnejším myslením.
a konštatujem, že Michal Truban by bol dobrým a kvalitným premiérom, akého Slovensko ešte nemalo. a v takom prípade sa teším na zoznam členov vlády - lebo ak ich bude vyberať ako ľudí do svojej firmy, zažijeme skvelé časy. už to naozaj dosť potrebujeme.
a hoci som knihu už prečítal, asi si ju kúpim a zaradím k Sethovi Godinovi a niekoľkým ďalším inteligentným autorom, ktorým ide o čosi iné ako mastenie ega.
odporúčam, ak ste váhali, určite čítajte!

vmatusko
26.01.2019 5 z 5

Skvela motivačná kniha, v ktorej jej autor Michal Truban opisuje vznik svojej webhostingovej firmy WebSupport. Pútavé čítanie, ktoré odhaľuje ťažkosti s ktorými sa počas celej doby vo firme stretávali ale aj zaujímavosti. Nechýbajú ani vtipné príhody. Jednotlivé kapitoly sú prepletené rôznymi autorovými návodmi, ako sa správať pri podobných situáciach, ktoré môže čitateľ pri svojom podnikaní zažiť. Kniha pomôže vyvarovať sa rôznym chybám, ktoré sú v knihe spomínané. Môže pomôcť aj začínajúcim podnikateľom.

cernikt
30.01.2018 5 z 5

Velmi návodná a konkrétní kniha, provázející všemi fázemi vývoje firmy. Od založení až k odchodu (...) majitele. Lehce napsané, plné vlastních zkušeností. Super.

Nebster
09.10.2017 5 z 5

Úžasný a motivujúci príbeh, kniha plná konkrétnych rád k podnikaniu.

piaggio
20.12.2016 4 z 5