Superhrdinové bez masky

Superhrdinové bez masky https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491958/bmid_superhrdinove-bez-masky-eww-491958.jpg 4 3 1

Nech se inspirovat příběhy významných osobností lidských dějin a přidej se k superhrdinům, kteří dělají svět lepším Kdo je to superhrdina? Někdo, kdo vládne nadpřirozenými silami? Jasně, to ale zdaleka není vše! Při pročítání stránek této knihy zjistíš, že historie je plná talentovaných mužů a žen, kteří vynaložili velké úsilí, aby udělali ze Země lepší místo pro život nás všech. Vydej se na cestu po boku SUPER, ale zároveň zcela obyčejných HRDINŮ, kteří ti pomohou najít tvé vlastní super schopnosti a inspirují tě k tomu, jak je můžeš využít.... celý text

milamarus
26.01.2024 4 z 5

Povedená publikace ukrývající dvacet rozličných příběhů, nad nimiž můžete s dětmi pohovořit o lidských vlastnostech – vytrvalost, zvědavost, odvaha aj. A taky se jich zeptat, čím by chtěly být, až vyrostou.
Vyprávěno v ich-formě. Ozdobeno ilustracemi Isabelly Grott (*1985). Vhodné pro osmou příčku letošní čtenářské výzvy. // ... přičemž jde-li o samotný výběr osobností, v mnohém koresponduje s edicí “Moji hrdinové“. Proto alespoň takto vzájemně propojuji. // Chválím.

---------------------------------
CITÁT:
I když vyrosteme, musíme si v sobě uchovat alespoň kousek zvídavého dítěte.