Sundáš mi kalhotky?

Sundáš mi kalhotky? https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206777/bmid_sundas-mi-kalhotky-206777.jpg 2 49 10

Jura Jurax
22.03.2024 5 z 5

Autor má smysl pro absurdní srandu. Špičkové :-)

twigxi
14.11.2021 odpad!

Nedivim se negativnimu hodnoceni. Vubec se mi to nelibilo a zabavne mi to taky neprislo.

Monika1717
11.08.2020

Škoda papíru.

evelýny
24.03.2020

Knihu mi kdysi doporučila moje dlouholetá přítelkyně, která se prý u ní hodně nasmála...
Já se nesmála, já nedočetla, i když jsem tak strašně moc chtěla...
Nehodnotím, protože bych musela dát odpad a to moje ,,morálka" v podvědomí stále odmítá.

P.S: Neodrazuji od čtení. Jistě jsou tam povedené historky pro zasmání. Vždyť moje přítelkyně se smála a já respektuji...

lipi
02.12.2018 odpad!

Hrozná kniha.

Jack Bauer
16.11.2018 odpad!

Po pár trapných zkratkovitých odstavcích jsem to vzdal. Čekal jsem, že to bude nějaká humorná povídka trhající bránice, jak se uvadí, ale je to jen souhrn velice trapných momentů, na knize je zajímavý jen název.

Atanone
28.07.2018

Ach jo. Nemůžu hodnotit. Vyrostla jsem v tom,že žádná kniha není odpad.Přinejmenším dalo autorovi práci ji napsat-pokud ji tedy psal sám. Nemůžu hodnotit ani proto,že nemůžu říct,že jsem to přečetla. Snažila jsem se..ale nějak jsem se ubránila.. takže rychočtením tak 50%?
Fakt je,že příhody autora mě ani nepobavily a už vůbec jsem se nedusila,nebo tak něco (p.s.-nepsal si autor anotaci sám?)
Abych ale nebyla nespravedlivá,pobavila mě konverzace pomocí čísel

kaja3190
08.02.2018 odpad!

Čekala jsem povídku nebo tak něco, ale to, že se v knize nacházely "příběhy" o pár větách mě zklamalo. Podle mě totální zbytečnost.

Kašpar007
22.11.2015 odpad!

Tím, že o sobě začnete tvrdit, že jste tuzemský Fulghum a váš humor trhá bránice, z vás nikdy dobrého humoristu neudělá. Nic trapnějšího jsem nikdy nečetl a četbu tohoto paskvilu považuji za ztrátu času. Never more!

ciniminisek
07.06.2015 1 z 5

V souhrnu bych napsala pouze to, že pokud někdo miluje psaní, neměl by s ním přestávat, ale také by měl počítat s tím, že ne každému se zavděčí. Kniha, jež vychází pouze v podobě ebooku nemá hlavu ani patu, přesto věřím, že své fanoušky si jistě najde.

české povídky

M. M. Cabicar (p)
česká, 1972
2015  64%Humorné příhody očima odvážného otce
2014  31%Sundáš mi kalhotky?
2016  71%Jak čůrají nevěsty
2014  30%Kulový plesk
2016  84%Ze života andílků

Kniha Sundáš mi kalhotky? je v