Dívka ze Summer Hillu

Dívka ze Summer Hillu https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297431/mid_divka-ze-summer-hillu-21q-297431.jpg 4 149 149

Summer Hill série

První díl nové série nás zavede do Summer Hillu, malého městečka, kde hlavní roli hraje láska, a to na pozadí inscenace Pýchy a předsudku od Jane Austenové. Seznamte se s Elizabeth Bennetovou. Šéfkuchařka Casey Reddicková už má chlapů plné zuby. Když odjede do okouzlujícího městečka Summer Hill ve Virginii, nechává za sebou náročného šéfa v proslulé restauraci a rozchod s přítelem, který jen žárlí na její úspěch. Teď potřebuje hlavně klid a ticho na nádherné Tattwellově plantáži. Jednoho mlhavého rána je však její klid narušen, když uvidí na verandě úchvatného nahého muže. Seznamte se s panem Darcym. Hollywoodská hvězda a majitel Tattwellovy plantáže Tate Landers rozhodně nepotřebuje, aby ho při návštěvě domova jeho předků špehovala z domku pro hosty nějaká ženská. Tate považuje Casey za reportérku a snaží se ji vyhodit. Ať už je hollywoodský idol nebo ne, na Casey rozhodně dobrý dojem neudělá! Zápletka houstne. Když Casey dostane roli Elizabeth Bennetové v divadelním zpracování Pýchy a předsudku a roli pana Darcyho má hrát Tate, začnou létat jiskry – a to doslova. Zatímco se potkávají na jevišti, Casey si začíná myslet, že ho odsoudila příliš rychle. Tate je rozumnější, než Casey očekávala, a ona taje pod jeho vášnivým pohledem. Pak jí však Tateův bývalý švagr prozradí pár nepříjemných novinek. Casey je naštvaná a zmatená a snaží se zjistit, čemu má věřit. Potřebuje vědět, zda je ta nepopiratelná chemie mezi nimi skutečná, nebo jde jenom o představení, které skončí, až spadne opona.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Girl from Summer Hill , 2016

Jossie
26.01.2018 2 z 5

Tak takhle ne Jude, hlavní mužský hrdina je velký svalnatý herec a žena jeho života kuchařka (mimochodem vaří takové skvosty, jako batátová kaše a na ní smažená vejce), která si ani neověří fakta v době internetu. A těch párů, co se dalo dohromady v takovém malém městečku.

Evka3814
10.01.2018 5 z 5

No páni! Moc pěkná kniha úplně mě vtáhla do děje.

helenkan
15.09.2017 5 z 5

Miluju Pýchu a předsudek od Austenové a tahle její moderní verze mě naprosto dostala. Romantika se vším co k ní patří. A ještě s bonusovým začátkem. :)))))

raty
07.06.2017 4 z 5

Pěkná oddechovka. Pýcha a předsudek v moderní době, tím pádem všechno víte dopředu. Kupodivu to není na škodu a je to nejen "červené" ale i vtipné.

olejnice
28.04.2017 4 z 5

Pekny roman akorat by to fakt chtelo znat Pychu a Predsudek - neb jsem se nekdy ztracela ve jmenech a charakterech. Ale to je moje minus :)

Kiwicatko
09.03.2017 5 z 5

Ja byla velmi spokojena. Jane Austenovou mam moc rada a knizka na jeji motiv me pobavila a potesila zaroven :-) pekny videt tuhle verzi prevedenou do moderniho sveta :-D

alzbeta4340
22.01.2017 5 z 5

Parafráze románu Pýcha a předsudek od Jane Austen. Obvykle jsem k těmto projektům nedůvěřivá a dost kritická, málokdy se mi líbí. Dívka ze Summer Hillu se ale opravdu povedla. Hned úvodní scéna musí všechny čtenářky dobře naladit. Hezké čtení ke chvílím oddechu, které nepostrádá vtip.

biki
06.01.2017 5 z 5

Konečně jsem si po dlouhé a dlouhé době užila knihu od J.Deveraux bez nějakých podstatných výhrad. A že to šlo i bez duchů a zásahů nějakých tajuplných bytostí.
Vtipná, milá kniha s velmi uspokojivou romantickou zápletkou, hrdinové přesně jak mají být, správně slizký padouch, a to vše na pozadí motivů z Pýchy a předsudku (rozhodně není na škodu tento příběh znát). Maximální spokojenost.

Jude Deveraux (p)
americká, 1947