Trápení

Trápení https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63281/bmid_sukuba-trapeni-gYp-63281.jpg 4 991 125

Sukuba série

Sukuba je nadpřirozená bytost, která smí po libosti měnit podobu a jediným jejím úkolem je svádět. Zní to tak lákavě! Dívka může být, kým chce, její šatník je nevyčerpatelný a smrtelní muži by udělali cokoli pro její pouhý dotek. No, vlastně za to platí svou duší, ale proč zacházet do přílišných podrobností? Avšak život Georginy Kincaidové, sukuby ze Seattlu, není ani zdaleka tak exotický. Pracuje v knihkupectví a její šéf je poměrně nesnesitelný uťáplý chlap. Nesmrtelní přátelé si z ní nepřestávají dělat legraci kvůli jedné její dávné proměně. A nejhorší ze všeho je to, že si nemůže vyjít na rande, aniž by z dotyčného muže nevysála život. Ona by přitom dala všechno na světě za to, kdyby se směla dotknout slavného a neodolatelně krásného spisovatele Setha Mortensena! Snění o Sethovi však bude muset počkat, protože ve světě nadpřirozených bytostí se začíná dít cosi podivného… a velmi nebezpečného. Georgina se proti vlastní vůli stává aktérkou souboje mezi dobrem a zlem…... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Domino

Succubus Blues , 2007

deedulka
15.08.2014 5 z 5

Začátek nové série o sukubě Georgině. Moc milá osůbka to je a má kolem sebe vesměs sympatické postavičky. :) Vampýrská akademie mě sice pohltila více, ale i sérii Sukuba už jsem si prvním dílem oblíbila a knihu měla přečtenou raz dva. Těším se na další díly.

ivzu77
13.08.2014 4 z 5

Děkuji za celou tuto sérii šesti knih. Příběh mne od začátku velice bavil - dobře se to četlo.
Ráda doporučuji

Veronika.C
05.08.2014 5 z 5

Po Vampýrech další povedená kniha ... snad bude taková celá série, hned jdu koupit další díl :-)

orangerose
03.08.2014 5 z 5

velice mne překvapil tento 1 díl ze série sukuby, je dobře čtivá ,zábavná , nemám slov :)

Lonika
29.07.2014 2 z 5

Uff moc hezká obálka, ale příběh mě až tak neokouzlil. VA u mě pořád vyhrává :)

Julinka679
01.07.2014 5 z 5

Po Vampýrské akademii opět něco povedeného od autorky :3 příběh Georginy se mi možná zamlouvá i víc, jelikož hlavní hrdinka je dospělejší než Rose z VA :-) Georgina může mít všechny muže na světě, ale ona se zakouká právě do Setha,, jejího oblíbeného spisovatele :3 osobně mě pobavilo její pravidlo čtení knih :D

Zlajda95
27.06.2014 3 z 5

Touto knížkou jsem byla zklamaná, Vampýrská akademie mě pěkně provedla pubertou :D, Pokrevní pouta (četla jsem jen první díl) byla neméně poutavě napsána, ale Trápení, které jsem četla s odstupem času od předchozích knih R. Mead mě zklamalo, možná jsem už z této četby vyrostla, ale Trápení mi celkově připadalo více "ulítlé" a "puberťácké", připadalo mi, že hlavní DOSPĚLÁ hrdinka je v této knížce méně vyspělá než Rose z Vampýrské akademie a přitom je to Rose, kdo je nezletilá... příběh byl také snadno odhadnutelný dopředu, nijak zvlášť poutavý.

May
04.06.2014 4 z 5

Do čtení další série od R.Mead jsem šla po přečtení Vampýrské akademie a čtyř dílů Pokrevních pout trošku s obavami ..... co když mě tato série zklame? Opak je pravdou, opět velmi čtivě a příjemně napsáno, s trošku erotiky a úplně novými postavami, "přítomní" vampýři jsou jiní než v VA a PP, takže celkově velmi příjemný dojem. Myslím, že komu se líbila VA nebo PP (případně obě), bude se mu líbit i tato série (tedy domnívám se já, po přečtení prvního dílu :-) .......

Lenka.Vílka
02.06.2014 3 z 5

Moc se mi líbilo. VA jsem nečetla...kniha byla ze začátku nezáživná, ale když jeden ví, že bude další díl, je mu jasný, že musí začátek vydržet a s radostí dočíst nebo to vzdát a odložit. Proto se mi druhá polovina líbila víc a těšila se na další díl...z oddechovky na odpoledne (jak jsem původně předpokládala), se stalo příjemné překvapení...

cie
31.03.2014 odpad!

To se nedalo ani dočíst! Strašná kniha!

KaterinaF
20.03.2014 4 z 5

Oproti VA, která se většinu času odehrává ve škole, je zde zajímavé prostředí knihkupectví. Líbí se mi mytologie, je to originální. Jsem jednoznačně team Carter. Super knížka. Těším se, co bude dál.

zama15
29.12.2013

Prosím nevíte kde bych mohla stáhnout tuhle knížku? nejlépe aby to bylo ve formátu .mobi
děkuju :)

holman
26.12.2013 3 z 5

Není to špatná kniha

Catie_
30.11.2013 4 z 5

Nejsem si jistá, jestli budu schopná ještě dát jiným knížkám po Vampýrské akadamii 5 hvězdiček :). Mohlo to být lepší, nebylo to špatné :)....hlavní hrdinku bych nejraději za její chování zapleštila, ale pak si zase člověk říká, že to, kým je, ji dostalo tak, kde je....a akorát uvažuju nad tím, jestli se změní a po téch X tisících let, které žije, konečně dospěje ve všech ohledech :).

Každopádně na první díl dobré.

Blančitos
29.11.2013 3 z 5

Jako začátek nové série to vůbec nebylo špatné. I když jsem někdy měla dojem, že Lethu (Georginu) budu muset zabít :)

IvcaK98
12.10.2013 4 z 5

Na rozdíl od Vampýrské akademie mě tahle série moc nechytla a do dalších dílů se pouštět pravděpodobně nebudu. Asi se neshodnu s většinou čtenářek ( čtenářu...? ) Richelle Mead, ale oproti Vampýrské akademii se mi její další série zdají jako slabý odvar :-( Chybí mi složitější zápletky a sympatičtější hlavní postavy. Váhala jsem mezi 3 a 4 hvězdičkami, ale za úžasného Setha přidám ;)

Holubicka87
23.09.2013 3 z 5

Je to úplně něco jiného, než jsem čekala, ale četlo se to velmi dobře. Nejsem z toho nijak extra odvázaná, ale na zabití času je to příjemné čtení.

Adele02
11.09.2013 3 z 5

No, asi jsem to měla čekat, ale nečekala. Georgiiny hlášky šly a ukončování kapitol Richelle Mead umí taky skvěle, ale jinak nic moc. Do dalšího dílu už nejdu.

Ruxandra
25.08.2013 4 z 5

VA jsem nečetla, ale zaujal mě námět této knihy, tak jsem si řekla, že to s ní zkusím. No a světe div se, ono mě to chytlo. Sice jsem prvních pár stránek chtěla knihu odložit, ale prokousala jsem se a když se to postupně rozjelo, už jsem hltala každé slovo. Po těžším čtení jsem hledala něco oddychového, nad čím nebudu muset přemýšlet a povedlo se.

ElisR1
25.08.2013 5 z 5

Tato kniha mě příjemně překvapila a téměř okamžitě jsem se do ní začetla. Lehkost jejího čtení mě jen utvrdila v tom, jak výborné příběhy dokáže autorka vytvořit.