Štvanice

Štvanice https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91929/stvanice-91929.jpg 4 15 3

Těsně po zavírací době je v malé lousvillské restauraci nalezeno třínáct těl. Hrůznost a nesmyslnost zločinu přiměje místní policii přizvat na pomoc profesora kriminologie Daniela Millikana, chtějí aby jim vypracoval profil vraha. Když se Millikan dozví, že vyšetřování uvázlo na mrtvém bodě, přinutí se k neortodoxnímu rozhodnutí. Napínavý román Thomase Perryho, souboj na život a na smrt probíhající od jednoho konce Států na druhý.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Doplněk

Pursuit , 2001

Luigi1
22.10.2023 4 z 5

Skvěle napsané moc se mi to dobře četlo

engelbert
16.05.2022 4 z 5

Napínavé od samotného začátku, do samotného konce s mírným zvolněním před finále. Bylo fajn vidět do hlav hlavním postavám, ale tady mám trochu problém. Přes četné reminiscence obou hlavních postav, víme velmi málo o tom, kde Prescott získal své nechvalné schopnosti. Příběh o brigádě u deratizátora zaujatého svou prací mi přijde málo věrohodná. Také je pozoruhodné, že zatímco jeden neustále trénuje, cvičí, posiluje, plave, chodí střílet, tak druhý se jen vyskytuje na správných místech. Na spád příběhu to však nemělo neblahý vliv. Pobavilo mě moudro ostřelovačů - prchající cíl umře zadýchaný. Teď, když vím jak se vše událo, nemám důvod si knížku číst znovu.

Dopi70
24.10.2019 5 z 5

Skvělý příběh viděný z pohledu obou hlavních postav, přičemž oba byli současně lovci i cíle toho druhého.

Thomas Perry
americká, 1947