Štvanice

Štvanice https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14901/stvanice-14901.jpg 5 27 7

Justina vedla navýsost spokojený život: její kariéra v reklamní agentuře stoupala přímo závratně a za týden se měla vdát. Nepočítala však s tím, že jejího snoubence svede kamarádka a že ji o klid připraví úchylný Matthew, který ji neustále pronásleduje. Někdejší pohoda se během několika dní mění v peklo. Matthew si vykládá dívčinu odmítavost po svém - považuje ji za pouhou přetvářku, a proto Justinu neustále zasypává milostnými návrhy. Po čase však zhrzeně dospěje k rozhodnutí, že když v ní nedokáže vzbudit lásku, vyvolá v ní alespoň strach. Snad konečně Justina pochopí, že jsou si souzeni - a pokud ne, bude jí třeba dát najevo, že od lásky je jen krůček k nenávisti a od nenávisti je jen kousek k vraždě…... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Domino

Dead Keen , 1997

Fzuzik
06.07.2019 5 z 5

No doprkýnka! Tak to byl masakr od začátku do konce! Konečně pořádná kniha, děsivá, ale rozhodně čtivá.

Floupf
10.12.2018 5 z 5

masakr :D škoda že nemá autorka víc knížek, ikdyž by všechny asi byly jen o pěkných mladicích v nesnázích a člověku by asi hráblo číst furt o depresivních psychopatech, člověk má z toho až úzkosti jak sou ty záporný postavy záporný :D

Pajan28
02.07.2017 3 z 5

Nevím, nevím..? Jsem z této knihy na rozpacích. Zajímavé téma, ale něco mi tam vadilo...

cantona
19.12.2015 5 z 5

Tato kniha se mi opravdu líbila. Autorka opravdu píše jako Martina Cole. Příběh je o ženě, která musí být opravdu dokonalá, když se na ni lepí nejen normální muži, ale i pošahaní magoři. Kdo má rád thrillery tak vřele doporučuji. Děj má spád od začátku až do konce.

MahulenaK
02.08.2014 2 z 5

Tak nevim,rozdelila bych svoje hodnoceni na tri casti.Zacatek se tocil v kruhu,pak pribeh dostal spad a konec byl dost rozpacity.Klidne bych i par (desitek)stranek vynechala.

kika 13
18.01.2013 3 z 5

Napínavé a nedá se dělat nic jiného než jí dočíst do konce.

isobel2000
26.08.2012 5 z 5

Napínavé od začátku do konce.

Denise Ryan
anglická