Stůj při mně

Stůj při mně https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482804/bmid_stuj-pri-mne-Fja-482804.jpg 3 72 17

Pracovat pro člověka, který vám hází klacky pod nohy, chová se povýšeně a přezíravě, fakt není žádný med a já se s tím jen těžko smiřovala. Chtěla jsem s tím seknout. Představa, že už mu nebudu muset nikdy čelit, byla tak lákavá... Ale neměla jsem na výběr, vystudovat univerzitu byl můj největší sen a školné bych bez téhle práce nikdy nezaplatila. Rozhodla jsem se však přijít na kloub tomu, co stojí za jeho chováním… Proč nenávidí ženy? Co za tím vším stojí? Jaké tajemství se skrývá v jeho minulosti?... celý text

nikca3882
07.11.2023 2 z 5

Nechápavě jsem koukala na konec. Jako vážně takový konec? Spíše jako žádný nebo moc rychlý? Jsem dost zklamaná...

MAU256
01.11.2023

Taková romantická jednohubka. Vše bylo dosti rychlé, ale čtivé, chtělo by to více stránek :-).

LenkaNovotna32
12.09.2023 1 z 5

Nechem nikoho uraziť ale citala som od autorky vsetky knihy, a ani jedna ma nenadchla, pribehy su strasne predvídateľné, slabe a zle popisované ako keby to pisala stredoskolacka ktora nema skoro nic prežite, velmi amatérske , chyba tomu neaka vecsia zápletka v každej knihe v podstate to iste, namakany samec a chuderka ktoru je potrebné zachrániť. Po precitani knihy boss som tomu davala nadej ze mozno sa to zlepší ale je mi to luto, som totalne sklamana, pani spisovatelka potrebuje este vela co to prečítať aby bola aspon dobra.

Makyt
27.07.2023 3 z 5

Oddechovka na jedno odpoledne, nic, co by se nedalo čekat. Boháč a chudá studentka... a samozřejmě happy end.

Jita160
12.10.2022 3 z 5

Takový milý ,krásný a úsměvný příběh i když hodně kraťoučky.
Další arogantní blbec na obzoru, rocková hvězda, ktereho okouzlí milá studentka co mu uklízí být.
Nejdříve se nesnáší,pak po sobě touží.pak na sebe žárlí a nakonec se objeví u Nicka kostlivec ve skříni a je po všem.
Ale co by to bylo romantiku bez hvězdneho konce?

JitulHa
09.08.2022 3 z 5

Po knize Dej mi králoství, která mě dosti mile překvapila, jsem se vrhla i do dalšího autorčina příběhu. Tentokrát jsem sáhla po první části série Rap Games, a bohužel tento příběh mě už tolik nezaujal. Přestože se četl rychle a v zásadě měl i dobrý námět, chyběla tomu nějaká jiskra. Možná větší hašteření a dialogy mezi ústřední dvojicí... Ve výsledku tedy kniha neurazí ani nenadchne. Každopádně se chystám i na druhé pokračování, těším se jak to bude s Danielem a Roxy.

evineckY
19.07.2022 4 z 5

Další super kniha od autorky !
Je to mladistvé, romantické se zajímavou zápletkou.
Rozhodně je čtivá a stojí za přečtení :-)
A doporučuji další knihu - BOSS, která může konkurovat zahraničním spisovatelům.
Chtěla jsem se pustit více do českých a slovenských autorů, ale bohužel
tady vládne falešná konkurence, která úmyslně klame a hodnotí, aniž by knihy přečetli.

AliceTief
08.05.2022 4 z 5

Taková harlequinka, moc pěkně se četlo, kdyby byl příběh o něco delší vůbec by mi to nevadilo

Ralemo
26.03.2022 4 z 5

Moc hezký námět knihy, každopádně si kniha určitě zasloužila více stránek a zajímavější konec. Každopádně proč ne, přečteno za necelé dvě hodinky, pěkný příběh, zajímavé hlavní postavy a zápletka by mohla být více rozepsána. Každopádně doporučuji přečíst. :)

oresvo
14.03.2022 5 z 5

Mě se to líbilo. Škoda, že to má tak málo stránek. Ale i tak se to četlo velmi dobře, bylo to vtipné, romantické.
Sice ten konec se vyřešil moc rychle bylo to pěkné čtení.
Těším se na další díl.

anna7852
20.02.2022 3 z 5

zvláštní kniha a tak strašně moc málo stránek. I přes to jsem přečetla jedním dechem. Ale autorka by se měla naučit víc příběh rozvést

lucie3944
14.01.2022

Po těch hrůzách , co jsem četla, je tohle dobré. Hlavně oceňuji slovník, normální, přirozený, dnešní. Gradování trochu na sílu, věci ohledně děkana nevyřešeny. Na první pokus (pokud to je první pokus), to není špatné. A jdu na druhý díl, to je pro mě vypovídající.

2688
12.12.2021 3 z 5

Není to špatný, ale je to jak z rychlíku

Majka1979
24.11.2021 5 z 5

Opäť som siahla po tej istej autorke, keďže ma jej prvá kniha veľmi zaujala.
Každý z nich žije v inom svete.
On, bohatý raper, žije vo veľkom dome, má tie najdrahšie autá, pohybuje sa v spoločnosti, o ktorej sa jej ani nesnívalo. A samozrejme je to vyhlásený "devkár" (u nás by som taký výraz darmo hľadala, preto použijem ten, čo z CZ veľmi dobre poznáme ).
Ona, dievča, ktoré žije z ruky do pusy. Študentka na VŠ, je rada, že prežíva a tak je nútená si nájsť prácu. Jedného dňa jej zazvoní mobil a ona dostane prácu, ktorá jej môže pomôcť doštudovať školu. Bude upratovať. U koho? No u toho rapera. A teda ona rap nemusí, takže jej to extra nič nehovorí. No stačí, keď sa na ňu pozrie a vie, že je stratená...
No jej pravidlo je - mať čisto pracovný vzťah.
Aj tak je to blbec, ktorý si nedovidí na špičku nosa.
A čo sa z tohto blbca vykľuje? Možno je to len tým, že sa stalo niečo v minulosti, čo ho poznačilo. A keď jej začne svoju minulosť odhaľovať, sama nebude veriť tomu, čo spravil.
A keď ju on uvidí s niekým, kto mu totálne zničil život, nechá ju tak a odchádza. Nechce počuť vysvetlenie, nechce nič, chce byť sám...
A jej sa na nič nepýta. Ona je však dospelá a svoje rozhodnutia si robí sama za seba a aj tu urobí jedno, ktoré možno nie je to najrozumenejšie. Alebo možno áno...
Vrelo odporúčam, určite nebudete ľutovať

Njangu
13.11.2021 3 z 5

Dobrý námět, ale je to spíš delší povídka, než plnohodnotná kniha. Chtělo to trochu propracovanější děj. Je to škoda, styl psaní není nejhorší, ale dějově je to moc jednoduché. Po dlouhé době to není úplné zklamání u české spisovatelky. Snad se to časem zlepší.

Verulínek
24.10.2021 1 z 5

Kniha mě přišla jako když je psaná ve spěchu zasloužila by si více propracovat tohle bylo šup šup a byl konec ani jsme se nedočkali pomsty profesora .

Kukicka
22.10.2021 1 z 5

(SPOILER) Jak napsat komentar, abych autorku moc neurazila, coz samozrejme nemam v planu, protoze i se spatnou knihou je kopa prace. Na me to pusobilo hrozne amatersky. Normalne ctete knihu a pribeh prirozene plyne a rozviji se a tady jen kroutite hlavou. Cely ten pribeh nedava moc smysl. Najmu si uklizecku, jsem hvezda s klicem pod rohozkou nebo odemknuto a nikdo v baraku. Div ne po prvnim dnu jsem hned zvana na jejich hvezdnou party, pak rovnou na placenou dovolenou. Vyvoj vztahu je take nijaky. Jeste ta zapletka s dekanem by celkem sla, kdyby ale bylo vysvetleno proc ma na nej tak zasednuto, ze mu uz podruhe chce znicit zivot. Nepusobi to propracovane ani promyslene. Precetla jsem to za chvili, protoze to ma snad 150 stran, je to ale cele velke ALE...

Marcy Jell
česká