V objetí temnoty

V objetí temnoty https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37843/bmid_v-objeti-temnoty-thO-37843.jpg 4 338 32

Strážci věčnosti série

Lady Shay je poslední svého druhu, napůl člověk, napůl Shalott. Její krev je drahocenější než zlato, protože dokáže vyléčit všechny neduhy. Leží na ní však kletba, kvůli které musí sloužit vždy majiteli talismanu, jež ji ovládá. Krutými cestami osudu se dostává do aukční síně, kde si ji kupuje Viper, okouzlující šéf klanu a upírů. Shay a Viper se spolu nesetkávají poprvé. Kdysi mu zachránila život a od té doby po ní Viper touží. Jako se svou otrokyní si s ní může nakládat dle libosti, ale místo jejího těla a krve mu nejvíce záleží na její dobrovolné kapitulaci a lásce. Shay navíc potřebuje ochránit, protože ji pronásleduje tajemné, velmi mocné zlo, tak silné, že dokonce ohrožuje i Viperovu existenci. Upír se však své otrokyně nemíní vzdát, naopak je odhodlán jít až do samého pekla, aby mohl na věky žít v jejím objetí.... celý text

Horory Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Embrance The Darkness , 2007

Fizulka71
01.08.2016 3 z 5

Uhlazený a povýšený Viper z 1.dílu, který tady slintá jak bernardýn nad Shalott, to prostě nemělo chybu :-) první díl byl o fous lepší, ale i tak je tento díl bezva počtení pro volné večery.

Allie16
04.02.2016

První díl jsem nečetla. Což mi ale do teď vůbec nedošlo. Kniha se mi ze začátku zdála moc ... kýčovitá, zbytečně moc sprostá a ... chaotická.
Nicméně po přečtení musím říct, že i tak se mi moc líbila. Shay i Viper = skvělá dvojka.
Je to knížka napínavá, lehce erotická a hlavně plná fantasy...což je velké plus.
Doporučuji.

Gabika56
02.01.2015 5 z 5

Asi poprvé, co se mi líbila hlavní ženská hrdinka, která se mi už v minulém díle líbila a těšila jsem se na cestu Shay a Vipera. Kniha mě nezklamala, užila jsem si ji a přivedla mě na lepší myšlenky od nemoci, jednoduchá na čtení, jede to samo... :D

angelbooks
30.12.2014 5 z 5

Shay se mi moc líbila, vlastně, kniha celkově taky. Možná to bylo dokonce o chloupek lepší než první díl. Docela jsem si oblíbila i Vipera.
Těším se na další díly. Snad budou stejně dobré jako ty předchozí.

Majafa
17.11.2013 5 z 5

Skvělé čtení, hned se pouštím do dalšího dílu.

Dandulka
26.05.2013 5 z 5

Patrně první díl celé série. Ještě mi chybí přečíst dva díly a moc se na ně těším.Velmi povedená série!

trynitrix
24.02.2013 4 z 5

Toto už bylo lepší co se týká onoho příběhu a hlavních postav jdou na to pozvolna ne jak Abby a Dante :-D tak se hned vrhne na třetí dílek :-)

danca044
18.12.2012 3 z 5

Další skvělá kniha od Alexandry Ivyové. Jako vždy v knize nechybí napětí, láska, vášeň a akce. Rozhodně stojí za to si jí přečíst.

ciniminisek
07.09.2012 5 z 5

Tak jsem si myslela,že na Danteho a Styxe jiná knížka od této spisovatelky mít nebude,jak jsem se zmýlila.Kniha se pěkně čte,samá dospělá láska,sex,napětí i akce.Doporučuji!Tak jako vždy knížku od Ivyové.

netty.vanity
23.10.2011 4 z 5

Překvapivě příjemné fantasy, romantika braná z úplně jiného soudku než je u Vampýrské akademie, Stmívání a jím podobných. Tohle je totiž opravdu fantasy, kde opravdu najdete fantastické tvory a vyfantazírovaný svět. Některé kreatury pro mě byly bohužel naprosto nepředstavitelné, takže dost zapracovala má vlastní představivost, ale hlavním hrdinům a jejich lásce jsem upřímně fandila a přála jim to. Shaw pro mě byla občas sice dost nesnesitelná, ale to se dalo překousnout :)

Vendulik
01.01.2011 2 z 5

celkem nudná knížka

Senza Jenka
30.11.-0001 3 z 5

Romantika říznutá fantasy. Nijak složitá zápletka (celou dobu tak nějak víte, jak to dopadne), vášnivá láska, oddané přátelství, čest... Překlad lepší, než u druhého dílu. Příjemné počtení. K anotaci bych dodala, že hlavní hrdinka se jmenuje Shay, ne Shaw.

upíři erotika démoni

Alexandra Ivy
americká, 1976
2011  78%Zrození temnoty
2010  85%Chuť temnoty
2010  84%V objetí temnoty
2013  84%Spolu v temnotě
2010  84%Odhalená temnota

Kniha V objetí temnoty je v