Strážce

Strážce https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20109/strazci-mece-strazce.jpg 4 90 8

Strážci meče série

Romantický příběh lásky mezi krásnou léčitelkou z jednoho středomořského ostrova a uznávaným anglickým vojevůdcem se odehrává na samém počátku 19. století. Max Leighton byl nejen uznávaným vojevůdcem, ale také zosobněním touhy všech žen. Osud ho zavedl na jeden ostrov ve Středozemí, kde poznal krásnou léčitelku Caru... Dokáže Max Caru zachránit a přesvědčit ji, že pro ni bude tím nejlepším strážcem? ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Master of temptation , 2004

Jessybelle
06.10.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka, díky Strážcům trochu jiná, která se dobře čte.

ariel platto
01.10.2018 3 z 5

Kniha měla úžasný začátek. A konec. Přes veliký potenciál, který příběh měl, jsem se nutila do čtení.

miruska1
04.02.2018 3 z 5

pribeh pekny a zaujimavy. Ale tie časte eroticke sceny a myšlienky hlavnych hrdinou ( v podstate stale tie iste myšlienky) ma značne odradzovali. asi v polovičke knihy som tieto texty už preskakovala lebo som chcela vedieť ako sa vyvaja celkovy dej pribehu.

havrmoni
20.04.2016 5 z 5

Teda to byla nádhera. Už jen to prostředí a líbí se mi ten spolek strážců. Žena bojovnice a chytrá a samostatná a neufňukaná husička- to byl balzám na moje mozkové buňky. A Max -hmmm.Příjemné čtení.

moudivlacek
20.02.2016 3 z 5

Krásný příběh plný lásky a sexu. Ale mne více zaujal tajný spolek Strážců. Věřím, že na světě i dnes existují podobné spolky, které něco chrání či zachraňují. Jsou lidé, kteří zachraňují a udržují dobro, aniž by měli potřebu to halasit před celým světem, těm patří má poklona.
Určitě pěkná odpočinková četba.

ptavichripkaa
20.10.2015 4 z 5

Mě se kniha líbila. Je trochu jiná než ostatní od Nicole Jordan. Na 5* to není, ale 4* si kniha zaslouží. Mám tuhle autorku ráda i když jsem ji objevila docela nedávno.

zp87
08.02.2015 2 z 5

Nic moc. Děj dost o ničem, poslední pětinu knížky jsem už jen přeskákala - ty sálodlouhé popisy myšlenkových pochodů - jak bez sebe nemůžou být, ale spolu taky ne - mě fakt nebavily...
Souhlasím s Marivou, že snad jedinou napínavou akci autorka sfoukla velmi stručně, docela to působilo odbytě... No a dlouhé erotické scény - ano, klasická Nicole Jordan - pro neznalého čtenáře svěže odvážné, ale brzy zjistíme, že scény jsou si hodně podobné. Tady mi ale nějak chyběla jiskra... a humor. Znovu už tuto knihu číst nebudu.

mariva
30.01.2013 2 z 5

Kniha mě dost zklamala. Zpočátku byla ještě celkem zajímavá a měla děj, který lákal ke čtení, ale postupně děje ubývalo a přibývaly dlouhé erotické scény. Nic proti erotice, ale třeba napínavému osvobozování zajaté přítelkyně mohlo být věnováno víc prostoru.

19. století romance historické romance

Nicole Jordan