Nekonečná noc

Nekonečná noc https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21980/nekonecna-noc-21980.jpg 4 58 6

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

„Nic se nemůže stát,“ ujišťuje Della O'Connorová své kamarádky ze školního klubu. Co na tom, že jejich profesor s nimi nemůže jít na dvoudenní výlet – tím víc legrace užijí, když se tam nebude motat žádný dospělý! Všechna legrace však přestává, když se Della v lese ztratí a když se objeví nebezpečný cizinec, který jí vyhrožuje a nakonec jí dožene k násilnému činu. A najednou se to týká i jejich přátel a když se všichni společně snaží utajit strašlivou pravdu, stanou se z nich zajatci společného mlčení. Někdo viděl Dellu při činu! A vyhrožuje nejen jí, ale všem, a přinutí je vrátit se zpátky na ostrov, kde najdou důkazy, jež zapomněli zahrabat…... celý text

uzivatel83509
03.08.2023 5 z 5

(SPOILER) Příběh byl příjemný, měl spád, takže se knížečka dobře a rychle četla. Za mě super čtení.
SPOILER - vzkaz, který Della našla mi dost připomínal Tajemství loňského léta a jak již bylo zmíněno - pozastavila jsem se nad zvláštním výstřelem z paintballové pistole přímo u hlavy..

medvídě
31.12.2022 4 z 5

Autorovu sérii Husí kůže jsem v dětství přímo hltila a velmi mě mrzelo, že je tak málo dílů. Ke stopám hrůzy jsem se dostala až v dospělosti.
Tahle kniha je vážně jednohubka o partě studentů, tajném výletě a velkém tajemství. Čekala jsem, zda mě kniha dostane, ale podle mě je to takový slabší kousek. Řadila bych to jako knihu mladší, pro ty to asi bude napínavější, ale já už mám asi moc knih za sebou. Doma ještě pár dílů této série mám (náhodou jsem na ně narazila v antikvariátech, tak jsem si řekla, že je zkusím), takže si je v budoucnu přečtu, ale není to něco, že bych tu knihu musela mít a hladově hledala další knihy.
PS. Jedna nesrovnalost. Když hlavní hrdince je u hlavy držena paintballová pistole, ze které pak vystřelí, je hrdinka úplně v pořádku. To mě tedy zarazilo.

Martin82
07.03.2022 3 z 5

(SPOILER) Vyrůstal jsem na foglarovkách, takže to bylo celkem fajn - ostrov, taboření, oheň....noční zvuky před stanem....dějově hodně jednoduchý a rychlý příběh, celkem fajn, na druhou stranu ale to vysvětlení živého nebožtíka bylo bohužel spíše k smíchu. Prostě další dobré béčko od Stine.... 65%

hippiesak
16.02.2022 4 z 5

Taková oddechovka. Nebylo to špatné. Sfouknuté během dopoledne ;) Jsem rád, že jsme se přesunuli na Fear Island, který je vzadu za hřbitovem u Fear Street ;) Spíše thriller než horor.

Kontryhelka
02.12.2020 3 z 5

Jedna z mála, co mně nezaujala. Výborně napsané, to ano, ale mně tam pořád něco chybělo .Ale to je můj problém, všem ostatním přeju pěkný zážitek.

kristyna4415
10.08.2014 5 z 5

super jako vsechny knihy od R.L.Stine

Robert Lawrence Stine
americká, 1943