Stmívání - Grafický román 2. díl

Stmívání - Grafický román 2. díl

První komiksové ztvárnění Stmívání se stalo bestsellerem na žebříčku New York Times a překonalo rekord debutujících grafických románů. Teď se Stephenie Meyerová a Young Kim vracejí, aby dokončily tuto ilustrovanou interpretaci románu, který odstartoval mezinárodní fenomén!

http://www.databazeknih.cz/images_books/13_/134936/stmivani-graficky-roman-2-dil-134936.jpg 4.273

Stmívání - Grafický román (2.)

Twilight: The Graphic Novel Vol. 2 (2012)

Komiksy, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont
Více informací...

popeluška
14.10.2016

Nádherné ilustrace.....druhý díl se četl stejně pěkně jako první:-)

Adele02
11.05.2016

Stejně jak předchozí díl, 3,5*. Kresby jsou prostě pastva pro oči, co dodat - zvlášť posledních pár barevných stránek. Ale pořád to je Edward a Bella a ty ráda nemám...

Annie23
20.03.2016

Úžasné !
První část se mi hrozně líbila, ale druhá část je ještě lepší !
Krásné obrázky, jen škoda, že nebude Nový měsíc v komiksovém zpracování.
Když jsem četla Stmívání moc jsem si nedokázala Bellu představit, ale když jsem četla tohle tedˇ jsou moje představy na správném místě !
Určitě všem doporučuji !

stetty
27.06.2015

Miluji tuto knížku a doporučuji všem malým i velkým. Obrázky jsou nádherné. Přála bych si tak kreslit. Škoda že tak neumím :-(

Hoshi
17.03.2015

Dokonalé, stejně, jako první část! Tento grafický román mohou vzít do rukou i ti, kteří příliš neholdují tlustým knihám a nebudou přitom ochuzeni o většinu z toho, co se v románu. doufám, že se brzy dočkáme dalších dílů :)

Anna 13
02.10.2014

Dokonalá kniha! Začíná v pokoji Belly, když se s Edwardem vrátí z louky a končí stužkovací slavností! Já ji miluji!!! Tato kniha ukáže všem nový pohled na svět Stmívání. Nemohu se dočkat Nového měsíce.

Lenna75
27.07.2013

TS zpracované takto mile graficky je opravdu pěkné i pro ty, co moc ságu nemusí.

kleria
07.07.2013

Hodně povedený :), mohly by vyjít i ostatní díly ;).

YuukiMichiCross
12.05.2013

Super .. :) přečetla jsem ji za jeden večere .. ale vážně se mi líbila :)

EWanda99
26.02.2013

Pěkná kniha. Doufám že takhle budou provedeny i další díly :)