Stíny úsvitu

Stíny úsvitu
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37761/stiny-usvitu-37761.jpg 4 147 147

Svůdně krásná Jessie a nepohledná Roanna - dvě neústupné rivalky v boji o vzdáleného bratrance Webba na sídle zámožné babičky Lucindy Devonportové. Když se Jessie podaří Webba získat, zdědí s ním i veškerý babiččin majetek. Po krátkém a nešťastném manželství je Jessie nalezena mrtvá. Webb se nyní uchází o Roannu... ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Shades of Twilight , 1996

ovpana
25.07.2015 3 z 5

Hezký romantický příběh

Samira
07.05.2014 5 z 5

Příběh se mi velmi líbil, byl propracovaný. Nejvíc si mě získaly hlavní postavy Roanna s Webem, celkově jejich komplikovaný vztah i postupné sbližování. Na konci a tak vůbec celkově to byla trošku krvavá lázeň, těch mrtvých, tam bylo až podezřele moc, ale jinak nemám, co bych vytkla. Další vynikající kniha od Howard!

akcinel
11.03.2014 4 z 5

Příjemné oddechové čtení na jarní prázdniny. Od této autorky si určitě ještě některou knížku ráda přečtu.

vaili
23.10.2013 4 z 5

Příjemné, lehce napínavé oddechové čtení :)

Venu3
27.02.2013 2 z 5

Příliš červená knihovna... Od této autorky se mně líbí kriminálně humoristický styl.

kika 13
03.12.2012 2 z 5

Knížka mě moc nezaujala,ale dočetla jsem ji.

modranka
12.11.2012 5 z 5

Veľmi pekný príbeh. Trochu som bola vedľa z toho rodinného koktailu kto je koho bratranec či sesternica, ale samotný dej bol vymyslený dobre, kniha sa čítala jedným dychom. Absolútne som nečakala, že vrahom Jessie je ...... (no, nečakajte, že to prezradím). V tejto knihe viac prevláda romantika než detektívka, ale nie je to na škodu. Jessie ste si nemohli obľúbiť, Roannu ste museli milovať a nad Webbom ste mohli len krútiť hlavou. A babička Devenportová? Koho vlastne ľúbila?

Evaevelína
07.10.2012 4 z 5

mě zase děj na začátku nebral,ale potom se to rozjelo a kniha mě chytla.Určitě čtěte.

ina77
29.02.2012 4 z 5

Tato autorka má dost dobré knihy,tady mě děj zaujal na začátku a potom už to bylo slabší,ale určitě za přečtení to stojí.