Stíny noci

Stíny noci https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495626/bmid_stiny-noci-4Ef-495626.png 2 8 4

Mají své zákony. Svá pravidla, i svou víru. Ačkoliv je nejstarší z rodu lykanů. První z rodu upírů. Král tohoto pokolení. Tak ani on si nemůže dovolit porušit starý zákon. Před čtyřmi sty lety se zamiloval. Stačila jedna jediná kapička její krve, a tehdy pochopil, že je navždy ztracen. Jenže tenkrát se jí vzdal. Tehdy pro něj zákon a pravidla znamenaly víc. Co se stane, až ji potká podruhé?... celý text

Mufka
17.01.2023 2 z 5

Tak to byl trochu bizár.. :-) Ale možná jen pro mě, knihy o upírech běžně nečtu. Kromě interpunkčního freestylu mě docela zaujaly i pasáže popisující spojení dvou hlavních postav, kdy autorka zřejmě dost často prostě použila jen ctrl+c; ctrl+v.. :-) Hvězdičku navíc dávám za to, že mám historku k pobavení svého okolí o tom, co všechno se dá vydat.. :-)

evineckY
14.09.2022 3 z 5

Je to taková Kráska a zvíře křížená Stmíváním.
Kniha mněla našlápnuto na pěknou romantickou linku, kdyby..
Ten začátek byl hodně zrychlený a určité pasáže se často opakovaly.
Škoda, mělo to velký potenciál.

Nikola_
11.07.2022 2 z 5

Tohle se bohužel nepovedlo.. Námět super, ale absolutně nevyužito.. Neustále se opakující sexuální scény tomu také moc nepomohly.. Škoda, dle anotace jsem se na knihu moc těšila, ale velké zklamání

zaRohem
09.06.2022 2 z 5

Bohužel, nalákala mě obálka a anotace, to je ale vše co je na knize dobré. Samozřejmě jen z mého hlediska. Příběh by měl mnohem větší šanci, kdyby měla kniha aspoň 150 stránek navíc, protože námět je vážně moc zajímavý. Takhle se tam děje spoustu věcí, které nejsou vůbec rozvinuté. Tím pádem nemáme šanci poznat postavy, proč se chovají tak jak se chovají ani co se tam vlastně děje. Je to jen sled událostí, který se tváří spíš jako obsah než jako příběh samotný. Na každé třetí stránce je sexuální scéna, která je snad kopírovaná. Doufám, že autorka napíše další knihu a v ní si dodá více odvahy a pořádně rozjede celý příběh.

upíři horory

2022  43%Stíny noci