Štěstí na dosah

Štěstí na dosah https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172748/stesti-na-dosah-172748.jpg 2 107 46

Ireně se splní přání - společně se dvěma kamarádkami odlétá na prázdniny do vysněného Londýna. Města, ve kterém září spousta hvězd nejen na nebi… Irena v něm prožije svůj sen, lásku i smutek. Podaří se jí najít svoje štěstí? Také jste někdy snily o klukovi z plakátu? Co byste dělaly, kdyby stál najednou před vámi?

ahojky15
25.01.2014

Jako oddechovka je knížka docela fajn

Cleo De Nile
26.12.2013 odpad!

Nezlobte se na mě, 1D mám docela ráda, ale větší blbost aby jeden pohledal. A takovou Mary Sue jako je Irenka jsem snad ještě neviděla. Paolini napsal v autorčině věku Eragona. Marcela Remeňová napsala ve 13 letech Osm světů, což je moc pěkná knížka. Ale tohle? Já být slečnou Petříkovou, dám si to tak možná na blog jako fan-fiction.

misa355
09.12.2013 odpad!

andulka1406: To si s prominutím vyprošuju, že fanouškům 1D se bude kniha líbit. 1D miluju, ale tohle byla prostě a jednoduše hrůza! Autorka nebyla schopná ani napsat jména kluků správně a co se děje týče? Škoda mluvit. Neskutečně nijaká knížka, kde autorka vykreslí hlavní postavu - vlastně sebe - jako neskutečně dokonalou a všemimilující holku. To se brzy přejí. Já už jsem se tomu prostě musela smát. Nic tak hrozného jsem v životě nečetla. Naprosto souhlasím s touto recenzí: http://devils-handbag.blogspot.cz/2013/09/stesti-na-dosah-irena-petrikova.html

kleria
27.10.2013 3 z 5

Mě se knížka líbila, ale přišlo mi to strašně nereálné, a to mi vadilo.. mohla to autorka napsat trošku jinak a vztah mezi nimi ještě víc zdramatizovat, a díky konci mě knížka celkem zklamala, ten konec se mi prostě nelíbil. :D

andulka1406
25.09.2013 4 z 5

Pěkná oddechová knížka. Určitě se vám bude líbit pokud jste fanoušci 1D. Já teda ne, ale jako knížka to je pěkná. Vlastně fanfiction. Láska mezi Irene a Harry Stylesem.

TheShmash
23.09.2013 odpad!

Větší sračku jsem jaktěživa nečetla :D Postavy jsou dokonalé Mary Sue, autorka se tam vylepšila jak mohla.

Autorovy knížky

Irena Petříková
česká, 1997
2013  45%Štěstí na dosah

Kniha Štěstí na dosah je v