Šíleně pubertální kámoši

Šíleně pubertální kámoši https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4469/stella-a-silene-pubertalni-kamosi-4469.jpg 4 64 64

Stella a ... série

Holky POZOR! Oblíbená autorka Karen McCombieová má pro vás další šílený příběh. Stella si zvyká na nový život v ospalém přímořském městečku, ale postrádá kamarády. Jeden kluk by se jí líbil, ale jak ho dostat z té party místních pubertálních zločinců a lotrasů? Podaří se jí ho získat na svou stranu? Dočtete se v nové edici Stella a ...... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Sweet-talking TJ , 2004

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Zajímavý příběh, kterým rozhodně nepohrdne žádná dospívající slečna.

vodopad152
09.03.2015 5 z 5

Miluji sérii Stella a.... Myslím si že knížka je výborně vymyšlená a kdybych byla v Cukrové zátoce Stellou tak bych nespíš taky chtěla aby mě políbil, protože bych nechtěla skončit v base.

Lerny
26.05.2013 5 z 5

Podle ztřeštěného obalu který se podle mého dojmu moc nepovedl, knihu rozhodně nesuďte. Je to knížka, klterá má celkem rychlý spád a rozhodně nemáte chvilkuz, kdy byste se nebavili. Knížka je rozhodně pro holky a je taková odpočinková. Není třeba u ní moc přemýšlet. Milionkrát doporučuju!

Dep8
03.01.2013 4 z 5

Jedna z nejoblíbenějších knižních sérií mého dětství!

TessDragon
01.09.2012 5 z 5

Stella a ... byly knížky mého dětství.Byly zajímavé,vtipné pro teenagerky rozhodně to pravé.Oblíbila jsem si tu hlavně Týdžeje.

Horxus
02.06.2012 4 z 5

Četla jsem ji v době, kdy jsem ještě nevěděla, co to je pořádná kniha, takže ani není divu, že se mi tahle 'hloupost' vlastně docela líbila. Ale teď když se na to dívám zpátky, tak příběh žádný a mluva příšerná. Pro dívky ve věku deseti let, co se jen tak ke knize nedokopou je to ovšem dostačující.

Tuffy
08.08.2011 5 z 5

V mém pubertálním období jsem tyhle knížky zbožňovala. Vtipné, ironické a co se mi líbilo, že jsem se ztotožňovala s hlavní hrdinkou. Ovšem teď bych to nejspíš hodnotila jako obyčejnou slátaninu pro malé holčičky, kterých je všude spoustu. Zjednodušme to: Pokud vám není víc jak 14 let, tak si knihu přečtěte a neměli(y) byste litovat. :)