Štědrý kluk z hračkářství bratrů Svátků

Štědrý kluk z hračkářství bratrů Svátků https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522665/bmid_stedry-kluk-z-hrackarstvi-bratru-sv-fut-522665.jpg 5 18 4

Mikuláš vypomáhá svým třem strýčkům v hračkářství, které je proslulé po celé zemi. Strýc Johan tam hračky vyrábí, strýc Alois je kontroluje a strýc Antonín jim vdechuje… jak jen se tomu odborně říká? Ach, ano – kouzlo! Jednoho dne, po pozoruhodném setkání s holčičkou Lotkou, se Miky rozhodne obdarovat hračkami všechny děti ve městě. Musí překonat řadu překážek, ale nakonec se vše podaří. A nejen to. Položí tím základ vánoční tradici, díky níž se všem dětem na světě jeden den v roce rozzáří oči radostí...... celý text

Varjohukka
25.12.2023 5 z 5

Naprosto krásná kniha! Dcerka dostala pod stromeček a před spaním jsme si ji hned přečetly. Nádherné ilustrace i příběh přesně hodící se pro tento vánoční čas.

Danago
14.12.2023 5 z 5

Nádherná kniha pro děti od 3 let. Trochu začátek komiksů. Obrázky mě uchvátily a jednoduchý přitom duchaplný text je ideální pro malé děti. K Vánocům super dárek.

Banni37
17.11.2023 5 z 5

Nejlepší na tom bylo, že tenhle dobrý konec byl vlastně teprve začátek.:)) Kouzelná kniha s ještě kouzelnějšími ilustracemi.

Knižní střípky
18.10.2023 4 z 5

Milý vánoční příběh pro čtenáře od 3 let, s minimem textu, ale s nádhernými celostránkovými ilustracemi, může dětem přiblížit zase trochu jiné tradice, než ty naše. I když ty naše jsou samozřejmě ty nej :-)

pohádky Vánoce hračky vánoční příběhy

Autorovy knížky