Star Wars - Obrazová encyklopedie

Star Wars - Obrazová encyklopedie https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72717/star-wars-obrazova-encyklopedie-72717.jpg 4 27 4

Neuvěřitelné nové fotografie a vyčerpávající výzkum vám odhalí dosud neznámá fakta o Hvězdných válkách – o hrdinech, bytostech, droidech i výstroji.

haki34
10.02.2020 5 z 5

na Star Wars aktuálne fičia moje deti.. dnes syn doniesol túto encyklopédiu, tak som sa zas ponorila do hviezdneho sveta...pripomenula si hlavné postavy, väzby a objasnila si veľa vzťahov, aliancií, politiky a sporov.
Krásne spracovaná technická stránka výpravy - dozviete sa, k akej funkcii slúži kde aký gombík či výčnelok na oblečení, prípadne súčiastka droida..podrobne zobrazená výzbroj a výstroj postáv, dopravné prostriedky...a okrem droidov a robotických stvorení aj všetky možn živočíšne druhy...aktuálne najviac zaujal popis života a antómie snežných jašterov tauntaunov (že mastná srsť a mazové žľazy - také pekné detaily si určite zo série nepamätám :)))

skrátka - povinná literatúra pre malých aj veľkých milovníkov galaktickej série...

Bastlik57
01.11.2017 5 z 5

jeto super kniha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

bara9550
28.06.2017 5 z 5

V mládí moje nejoblíbenější knížka. Dokázala jsem pochopit lépe "politickou" stránku filmu i v mladém věku, kdy mi politika nic neříkala.
stručné výpisky - hodně obrázků a šipečky a popisky hned u nich. Nejlepší encyklopedie :)

notburga
26.05.2015 5 z 5

Moje první kniha o Star Wars. Ležela jsem v ní prakticky pořád a dodnes se k ní vracím. Pomohla mi zařadit hodně detailů a souvislostí na správné místo.