Star Wars - Pašerákova zkouška

Star Wars - Pašerákova zkouška https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273457/mid_star-wars-paserakova-zkouska-qTX-273457.jpg 4 66 15

Han Solo a Wookiee Chewbacca vyrážejí vstříc novému dobrodružství. V tomto napínavém a vtipném příběhu, který se odehrává mezi epizodami Nová naděje a Impérium vrací úder, se oblíbená dvojice pašeráků vydává s Millennium Falconem na přísně tajnou misi v zájmu povstalecké Aliance. V příběhu jsou rovněž skryty narážky a odkazy na nejnovější film Star Wars Síla se probouzí!... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Egmont (ČR)

Star Wars - Smuggler's Run: A Han Solo & Chewbacca Adventure , 2015

ArkAngel
03.01.2023 3 z 5

Jednoduchý příběh odehrávající se během jediného dne, kdy během evakuace Yavinu 4 požádá Leia Hana, aby vyzvedl "background postavu ze sequelové trilogie" a dopravil ji k Povstání. Han chce sice zaplatit Jabbovi svůj dluh, ale úkol přijímá a ve výsledku to je možná daleko větší dobrodružství, než čekal. Svět Star Wars to příliš neobohacuje, ale fanoušky původní trilogie to určitě potěší.

Zak66
04.05.2022 5 z 5

Velmi dobrá kniha o dalším dobrodružství Hana Sola a Chewieho. Moc se mi líbila. Četla se hezky a svižně. Je tu plno akce, která stojí za to. Hlavní záporák je tu dost fajn. Han a Chewie zde jsou jako ve filmech a to je skvělé.

knizninadsenec
25.06.2021 5 z 5

Skvělý dobrodružný příběh.
Čtení jsem si užila a četl se dobře.

Han Solo s Chewiem zase skvěle vyvázli z průšvihu.

Střílečka, záchrana, vojáci a rebelové... Jako bych ten příběh viděla na vlastní oči.

Skvělé.

wullcann38
20.11.2020 4 z 5

Dobrá kniha

jendah97
20.11.2020 5 z 5

Velice pěkná a akční oddechovka! Příjemný styl vyprávění a humoru.

daniel6725
19.10.2020 4 z 5

Epizodická knížka o tom, kterak se Han a Chewie vydávají na misi za záchranou povstaleckého agenta. Knížka je sice dost předvídatelná a krátká, na druhou stranu je tam spousta akce. Autenticita charakterů hlavních postav je vykreslená přesně tak, jak to máme rádi a známe z filmů - to vtisklo příběhu neuvěřitelný ráz, který mě přesvědčil, že bych tuto knížku určitě doporučil. Body strhávám za zbytečně krátký rozsah. Nicméně si to přečtěte! Vůbec to neurazí.

farys_books
15.10.2020 4 z 5

Pašerákova zkouška je příjemná jednohubka, kterou máte přečtenou opravdu za chvíli.
Knížka nám mapuje osudy Hana Sola a Chewbaccy po epizodě IV a i když je velmi útlá, tak má co nabídnout. Je tu akce, je tu povstání a samozřejmě Impérium, stojící na druhé straně.
Co mě hodně překvapilo, byla grafická stránka knížky, nazvala bych to spíše uměleckým dílem. Ilustrace před každou částí a stránky pečlivě upravené, zkrátka po vizuální stránce dokonalost.
Knížku bych doporučila lidem, kteří chtějí se Star Wars knihami začít, a mladším čtenářům také.

vlkodlaq
12.10.2020 4 z 5

Tak, přečteno, vzhledem k rozsahu spíše delší povídky to ani není žádný úctyhodný výkon. Pašerákova zkouška má svižný děj a slušný spád, přečteno za dva večery před spaním. Ačkoli jsem byl tedy čtenářsky uspokojen, skalní fanda Star Wars se ze mě nestane, přitom někdy v budoucnu se ale ani nebudu bránit další knize z tohoto světa.

vlkodlaq
05.10.2020 4 z 5

Není to typická kniha, je tam dobrá třetina zajímavých ilustrací, přesto to není ani komiks, je to moje první kniha s tak rozsáhlými ilustracemi. Zároveň je to moje první kniha ze světa Star wars, tak je to nejen pašerákova zkouška, ale i moje, zda-li mě star wars v psané podobě dokáže zaujmout.

Thrawn89
07.01.2018 4 z 5

Svojí délkou jde spíše o povídku, pojednávající o misi, kterou Han a Chewbacca provedou pro povstaleckou Alianci. Kromě dvojice hlavních hrdinů určitě vyniká zajímavá postava imperiální důstojnice Beck, která dodává příběhu tu správnou "zlou postavu". Celkově jde o svižné počtení, které vtáhne čtenáře do děje, ale které končí příliš rychle. Škoda, že nebyl dán větší prostor jak příběhu, tak některým postavám.

NightGepard
18.10.2017 5 z 5

Z dalších pěkně čtivých krátkých románů po epizodě IV.

Albertos
03.10.2017 4 z 5

Pokud jsem dával ztraceným hvězdám 5*, tady musím dát jenom 4. Protože prostě se mi ty hvězdy líbily víc. A to se nějak musí projevit v hodnocení. Ale jinak knížka dobrá. dobře se čte a z celé téhle serie připomínání postav asi nejsilnější kousek.

Palorizek85
05.11.2016 5 z 5

Výborné, vtipné, ale na můj vkus trochu krátké.

I_love_books
16.08.2016 5 z 5

Úžasná kniha, Han Solo je jedna z nejlepších postav světa Star Wars.
Od knihy jsem se pomalu nemohla odtrhnout, hodně jsem se do ní začetla.
Velmi jsem si oblíbila komandérku Beck, snad ji najdu i v dalších knihách.
Jedna z nejlepších knih ze světa Star Wars, kterou jsem četla. Dávám jí pět hvězdiček, zaslouží si je.

Ailee
02.06.2016 5 z 5

Jako správný milovník Star wars bych o knize snad ani nic špatného říct nemohla. Vtipná, akční, Han prostě nezklame. Taková malá chuťovka. Přímá linie a žádné velké překvapení. Přesto stojí za to, pokud máte svět Star wars a hlavně hlavní postavy původní triologie rádi.

Star Wars

Greg Rucka