Sladký hřích

Sladký hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1925/bmid_st-john-duras-sladky-1925.jpg 4 80 9

St. John-Duras série

Vévoda Sinjin St. John měl pověst bezstarostného milovníka, kterému nedokázala odolat jediná žena. Lákal je svým šarmem, nezměrným bohatstvím – a především nekonečnou vynalézavostí při milostných hrátkách. Žádné ženě se nepodařilo chytit ho do svých osidel, ale pak vklouzla do jeho kočáru krásná Chelsea Fergussonová, požádala ho o drobnou laskavost – a tím navždy změnila jeho život. Chtěl se zachovat jako džentlmen, avšak ona v něm hledala právě toho lehkomyslného svůdníka bez předsudků, který by ji zachránil před manželstvím s nemilovaným mužem. Když se Chelsea úskokem podařilo Sinjina přimět, aby ji zbavil panenství, domnívala se, že tím je vše vyřešeno. Jenomže to byl teprve začátek řetězu nečekaných událostí, ve kterých hrála úlohu smyslná touha i láska, prudérní společnost a marný boj s předsevzetím nikdy se nezamilovat...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Sinful , 1993

lucie.dc
28.03.2024 4 z 5

První kniha od této autorky a líbila se mi.
Musím ale souhlasit se závěrem, těch zápletek je tam zbytečně moc, jakoby se spisovatelka nedokázala rozhodnout, o čem ta kniha vlastně bude, tak tam pro jistotu dala asi všechno, co ji napadlo.

V určité části jsem ani nechápala autorku, která změnila chování Chelsei, žárlivost mi k její povaze prostě neseděla.

Ála1968
15.04.2023 3 z 5

Do dvou třetin byla kniha super.Ale potom to bylo divný.Konec samozřejmě v pořádku,jen ten závěr před epilogem nestál za nic a vlastně příběh hodně srazil dolů.

Ewe291
20.05.2022

Horsie ako 50 odtienov. Preskakovala som riadky a nevedela sa dockat kedy bude koniec ani jeden mi neprirastol k srdcu

LilianaFalcon
30.09.2020 3 z 5

Ta zápletka s harémem byla strašná. Měla jsem nutkání dát knížce ještě o hvězdičku míň, ale to bych byla v rámci žánru asi docela nespravedlivá.

petraj30
14.08.2019 4 z 5

Jedna z těch lepších knih, ale Stříbrný plamen byl podle mě top

Lee7
29.05.2019 4 z 5

Vtipné, bavila jsem ;) a i závodění bylo k světu

cayena007
19.03.2018

Super, rychlé spády, žádná klasická červená knihovna, erotika, ale to k tomu patří ..

účetní
15.03.2018 3 z 5

Ze začátku byla tato kniha moc krásná, hlavní hrdinové se mi moc líbili. Chelsea byla srdečné, upřímné, vášnivé a moc šikovné děvče a Sinjin byl sice pěkný divoch, ale choval se přirozeně, zajímal se o spoustu věcí a jeho šarmu se nedalo odolat. Moc se mi líbilo, jak byli ze začátku knihy jeden druhým vzájemně okouzleni. A pak přišel stupidní a úchylný konec, ponižující a nedůstojný pro Sinjina i Chelseu, opravdu nechápu, jakým směrem se ubíraly autorčiny myšlenky, že si v tomto libuje a nemohla vymyslet nějakou normální zápletku, mě tím koncem hrozně naštvala a znechutila, protože tím jinak krásně rozjetou knihu pokazila. Bez konce bych dala pět hvězdiček, za konec mínus sto.

havrmoni
06.09.2016 5 z 5

Tak tohle můžu směle prohlásit za nejlepší knihu od této autorky. Kromě posledních pár stran ,,dobrodružství", před samotným závěrem,které bych s klidem oželela,to bylo pěkné počtení. Moc se mi líbila hrdinka a že já si na každé něco najdu :) a kupodivu je zde věrný protějšek. Romanticko-erotická oddechovka,která mě nezklamala.