Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí aneb Jak se srovnat sám se sebou

Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí aneb Jak se srovnat sám se sebou https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364785/bmid_srovnavani-zabijak-vaseho-sebevedom-9ad-364785.jpg 4 22 6

Až po přečtení této knihy možná zjistíte, že váš život měl dosud ve svých rukou tajemný tvor jménem Srovnávání se. Nemá tvář, dokonce ani žádný tvar, ale přesto je stále s vámi. Sedí ve vašem podvědomí a neustále našeptává.

jana9561
19.09.2020 2 z 5

Vcelku nudná kniha, i když některé věci je fajn si uvědomit. Mohla být však propracována více, aby zaujala a byla zábavná.

meluzena
08.09.2018 3 z 5

Povinná četba pro nás všechny, kteří jsme vyrostli v západní kultuře založené na soutěžení a všemožných tabulkách určujících již od dětství, kolik máme kdy měřit a vážit, kdy máme začít lézt, sedět, mluvit, chodit na nočník, kdy nám mají začít růst prsa/vousy atd. atd., takže už pak automaticky klademe otázky, kdy máme začít se sexem, jak často ho mít a kdy (ne)dělat to či ono.

Též velmi užitečné čtení pro ty, co žijí Facebookem a sledují reklamy - není od věci se nachytřit, co na člověka v skrytu číhá.

Vše hezky utříděné a vysvětlené. Nicméně jak říká i sama autorka, uvědomit si to je jen první krok. Skutečnou změnu může přinést až hlubší práce (terapie).

Pokud patříte k těm šťastlivcům, že jste vůči svodům sociálních sítí a médií imunní nebo máte téma sebevědomí/srovnávání již zpracované, asi knihu zběžně prolistujete, ale nic objevného v ní nenajdete.

rencovav
15.08.2018 5 z 5

To jsem přesně potřebovala vědět! :)

zuzina88
22.05.2018 5 z 5

Skvělá kniha, žádné "okecávání", problémy se srovnáváním popsané stručným, jasným jazykem. Knihu jsem si půjčila v knihovně, a koupím si ji, protože se k ní hodlám vracet...

MarPav509
28.03.2018

Stručné, výstižné, málokdo si uvědomuje, jak moc je naše společnost prorostlá srovnáváním a jak ji to škodí.

em75
19.02.2018 5 z 5

Jednoduše a srozumitelně napsaná kniha s praktickými příklady. Mám po přečtení dobrý pocit a to je hlavní.

Autorovy knížky

2017  74%Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí aneb Jak se srovnat sám se sebou

Kniha Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí aneb Jak se srovnat sám se sebou je v