Srdcový kluk

Srdcový kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63109/srdcovy-kluk-mNq-63109.jpg 4 442 29

Svěží příběh gymnazistky Sabiny, která zápasí nejen se studiem, ale hlavně sama se sebou. Místo slibované cesty k moři do jižní Francie prožívá prázdniny "za trest" na chatě, nad učebnicí chemie, z níž propadá. Za pomoci přátel a především brigádníka Honzy v sobě najde dostatek sil, aby zvládla reparát i zásadní životní rozhodnutí.... celý text

ewisek22
01.04.2016 5 z 5

O nynější dovolené jsem sáhla po velmi oddechovém čtení...opět po Lence a jejím Srdcovém klukovi. Líbilo se mi to na základce a líbí se mi to opět:) O tom svědčí i fakt,že jsem četla až do půl 3 do rána... Přečteno za dva dny a velmi dobře jsem se bavila:))

Karolína18
15.08.2014 5 z 5

Zase úžasné, přečteno jedním dechem. Výborná knížka pro letní podvečery. Příběh mám moc ráda, jenom mě trošku mrzí mnohoznačný konec, kde vlastně nevím, jak to Honza vyřešil s Ivanou, ale na druhou stranu zase můžu popustit uzdu své fantazii.

1v8na
05.08.2014 5 z 5

velmi se mi to líbilo, výborné, romantické, přímo úžasné.

moonchild
11.03.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.Hodně jsem si jí oblíbila.

Renka142
20.01.2014 5 z 5

Velice krásná knížka, pro některé možná ne, ale pro mě dojemná od tří čtvrtin až do konce. Patří mezi jednu z mých oblíbených :)

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes bych sáhla po jiné literatuře

kika 13
25.01.2013 3 z 5

Oddychové čtení a vtipně psané.

Alexxandra
23.07.2012 4 z 5

Ze začátku mě to nebavilo ale pak už jsem se nemohla odtrhnout

Miru
28.01.2012 4 z 5

V době mých -náctin, kdy jsem doslova hltala romány Lenky Lanczové, patřil tento rozhodně k těm nejoblíbenějším....Dodnes jej mám ve své knihovničce a nejednou už jsem po něm sáhla :-)