Srdce v pasti

Srdce v pasti https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/5251/srdce-v-pasti-5251.jpg 3 24 2

Pociťuje nebezpečí a je mu bezbranně vydaná napospas... Beryll má za sebou svatbu svých snů. Sir Gilbert ji vysvobodil ze spárů tyranského zaměstnavatele a zavezl na svůj venkovský statek na pobřeží Sussexu. Všichni obyvatelé statku však nejsou na její straně. Někteří z nich jí dokonce otevřeně projevují nepřátelství. Sám sir Gilbert je od jejich příjezdu jako vyměněný. Chová se k ní, jako by byla cizí. Beryll stojí před rozhodnutím: buďto se bude chovat stejně jako její muž, nebo musí opustit statek.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Die zweite Braut , 1991

Ála1968
24.06.2023 3 z 5

Většina příběhů od autorky jsou psána trošku jinak,než jsem zvyklá.Není to špatné,ale zase tak velká dramata se tam neodehrávají.Kdo chce oddychovku bez přemýšlení ať po knihách sáhne,nebude zklamán.Za mě tam vždy něco chybí, něco,co by mě chytilo a udrželo mou pozornost.Romantika tam je, což v těchto románech očekávám.I trochu napětí,ale je to takové hodně rychlé.

blanci
21.09.2020 2 z 5

Námět knihy je velmi zajímavý bohužel jeho rozpracování je špatné.
Hlavní hrdinku si manžel vybere proto, že je podobná jeho sestře do které je zamilovaný a chce s ní legálně žít. Snad by se to i mohlo stát ale děj je naprosto nereálný.
Moc nedoporučuji.