Spletité lži

Spletité lži
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520267/bmid_spletite-lzi-64c9f6d336b80.jpg 5 604 604

Další jedinečný, napínavý příběh od královny současné krimi. Inspektorka Kim Stoneová už viděla ledacos, ale pohled na oběť, která se našla v místní průmyslové zóně, vyrazí dech i jí. Když poté Kim oznámí zdrcující zprávu manželce zavražděného, Dianě Phippsové, nemůže se ubránit pocitu, že na ženině reakci něco nebylo v pořádku. A pak Diane a její rodina zmizí, v přírodní rezervaci je objevena další mrtvola a Kim se svým týmem narazí na stopu, která spojuje oba případy. Má to však háček – tajemství téhle stopy je přísně střeženo. Dokonce i některými z Kiminých kolegů…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Kalibr

Twisted Lies , 2021

Jenny46
08.08.2023 5 z 5

Moje oblíbená autorka, série, jako vždy velká spokojenost. Super výběr na dovolenou zajímavý děj, trochu drsnější ...
Doporučuji

Martiiiik
08.08.2023 5 z 5

Tak to zase byla jízda.. :-) jednodenní.. :-D Ale to vážně nešlo nedočíst.. :-D Zajímavý příběh, jen možná té brutality bylo až moc, ale to je holt dneska trend, šokovat co nejvíc.. Oblíbené postavy se zase malinko vyvinuly, jen Penn mohl mít trochu více prostoru, tak snad příště.. A doufám, že to příště bude brzy, už teď se moc těším.. :-) Vřele doporučuji celou sérii :-)

hana1039
08.08.2023 5 z 5

Táák a další díl téhle série je za mnou...konec pochopitelně překvapivý :-) , ale pořád mi nejde na rozum, proč u nich detektivové nenosí žádné zbraně ???!!! Není to ve Velké Británii zvykem,nebo mají prostě jiné zákony ?? O co jednodušší by bylo jak se bránit případným útokům... nějak si nevzpominam,jestli autorka v některých svých knihách z této série někdy nějakou zbraň uvedla...ale jinak jsem moc zvědavá na další díl, který bude, doufám,dost zajímavý vzhledem k tomu konci...

Tereziee
08.08.2023 5 z 5

Co psát? Jen to, že autorka stále neztrácí páru a celá série je skvělá a nabitá akcí. Vždy nedočkavě vyhlížím další díl a vím, že nebudu zklamaná. Zápletka v knize je opět zajímavá, neokoukaná a tentokrát jsou samotné vraždy dost drsné. Ale je to pecka.

Any26
05.08.2023 5 z 5

Může být něco lepšího jak knížky s detektivem inspektorkou Kim Stone?! Tím psím čumákem, který je díl od dílu lidštější, a dokonce už pozůstalým projevuje "upřímnou soustrast". --- Zkrátka je opravdu parádní se zase vrátit do Black Country a do známého prostředí, kde už známe víc jak jen několik málo postav z předešlých dílů, a které se navíc staly pevnou součástí této série. Od každého dalšího dílu těchto úžasných případů se čím dál tím víc ráda vracím do tohoto prostředí a se smutkem ho zase opouštím.

Tento díl se mi líbil dokonce víc jak ten předchozí. Pohled do programu ochrany svědků byl opravdu zajímavý. Plus se mi líbila i investigativní činnost Tracy Frostové, jako vedlejší linka.

A teď ještě na závěr .... ten konec .... to CO SAKRA JE?!! Už teď bych se nejradši začetla do dalšího dílu. Tak snad brzy vyjde!!

Paja1709
05.08.2023 4 z 5

U tohoto dilu mi neco chybelo.Vic napeti a nejaka ta větší akce.Misty mi to pripadalo zbytecne zdlouhave.ale i tak se tesim na dalsi dil s Kim.

Petr13103
02.08.2023

Wow! Paní aztorka je geniální! Tolik knih za tak krátkou dobu? Jsem přesvědčen že kniha se stane bestsellermem